Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovoj situaciji?

slika je zakon!!!ima jedna cura isti takav XL ako vam se bas sviđa 😜...
2016 07 07
Chi. Profil mica004😝
2016 07 07
> Sanja8888: > slika je zakon!!!ima jedna cura isti takav XL ako vam se bas sviđa 😜... Hahah izgleda da mi xl i treba :') Hvala vam, budem bacila oko ;)
2016 07 07
Ali neka izmjeri prvo 😂😂😂😂😂 Bit ce malo duži ali ga možete ovako kao ova cura na vašoj prvoj slici podviti nogavice ...i onda slikicu u njemu sa vam zavidimo na visini i dugim gambama❤️
2016 07 07
Hahha obavezno mjere svakog sava x-) Nekak mislim da mozda ni ne bude bas duzi ako je ovaj puno premali a S velicina :D A kak ste samo nasli isti ovakav <3 :o :") hvalaaa
2016 07 07
Nisam nasla ja🙄Nego sam čitala unaprijed i vidim cura kaze imam slični ????tako da sam se našao 😂😂😂😂 Ma nista ...ovo je bio jedan od najzabavnijeg trenutaka na krpicama ...smijem se cjeli dan😂😂 Hvala❤️
2016 07 07
Ja nisam to ni registrirala x-) Eto malo smijeha i na krpice. U svakom zlu neko dobro ]:) :') :')
2016 07 07
> TanjaJurcevic: > > cipelitza: > > > TanjaJurcevic: > > > > Chinchilla: > > > > > smisnamala: > > > > > :) :) .... > > > > > Ova cura na prvoj slici nema ni 1,60... To je ocito...dakle ako je rekla da ima mali je lagila...zasto- bog zna...nije se mjerila od sistematskig pregleda za osnovnu skolu pa je lupila..a provjeri u razgovoru...ipak mislim da di ti prva bubnula svoju visinu pa je ona samo prilagodila razgovor > > > > Ne , nazalost ona je meni prva rekla svoju visinu tako da nema razloga izmisljati jer odkud bi ona znala da sam i ja bas 170cm :o > > > drugačije ste građene,.ti imaš predivne duge noge,. > > Visa je debelih 10cm od prodavacice. Nista vise nista manje. Cinjenica da je prevareni kupac lijepo gradjen je sto tocno? Utjeha da se osjeca manje nategnuto? Ona je lopov al ti imas super noge logika? Zaista? > > Sta si izvalila prosli tjedan ono? Da zeni ne stize paket poslan navodno pred 7 dana jer je dr strana mozda morala hitno na more. Mila isusova majko. > iskopleksirana šuplja cipelo daj zaveži već jednom,.čitav forum smaraš ovo ti je za blok ... i onaj dolje tekst ...
2016 07 07
Činčila, stvarno si fanj ženska i izgledaš baš sexi 😜😜 Suze mi cure i nemrem si pomoći i baš ti fala od ❤ kaj se već dva dana smijem bez prestanka. I niš ne vraćaj niti prepravljaj. Navleci ga i pravac na špicu. E baš me zanima ko bi te mogel zasjeniti?? 😢😢👄
2016 07 07
cipe, tvoj fan club raste iz dana u dan. isprintaj nekoliko slika s potpisom, trebat će :-* :-D
2016 07 07
> Winxica: > Činčila, stvarno si fanj ženska i izgledaš baš sexi > 😜😜 > Suze mi cure i nemrem si pomoći i baš ti fala od ❤ kaj se već dva dana smijem bez prestanka. > I niš ne vraćaj niti prepravljaj. > Navleci ga i pravac na špicu. > E baš me zanima ko bi te mogel zasjeniti?? > 😢😢👄 Pa jelda?! ,:) x-) Malo za po gradu ..sada prepravljam temu.. Molim preporuku cipelica za ovu odjevnu kombinaciju :D
2016 07 07
ma na ove kućne šlape ti je odličan! možda samo dodaš bijele čarape s placa s natpisom "reabok" ili "asidas"
2016 07 07
A ne znam bas. . Bojim se da ne budem preneodoljiva :s
2016 07 07
> Chinchilla: > A ne znam bas. . > Bojim se da ne budem preneodoljiva :s Hahahahaha....ma baš si mi draga takva zmotana! 👄
2016 07 07
> Winxica: > > Chinchilla: > > A ne znam bas. . > > Bojim se da ne budem preneodoljiva :s > Hahahahaha....ma baš si mi draga takva zmotana! > 👄 :") <3 x-) 8-)
2016 07 07
1 2 ... 6 7 8 9 10 11