Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovoj situaciji?

Mene posjetilo na onaj link od nekog dana, što ste naručili a što ste dobili..bila jedna isto u kombinezonu, za odvalit izgleda..ono koma teška.. Tako slično i ovo..prekomično je
2016 07 06
chinchilla pozovi tu curu ovdje u raspravu pa nek se oglasi .. fkt nije fer da ti sad gubis i novce i artikl.. slike ne lazu al ocito netko da..
2016 07 06
slažem se, linkaj temu curi, nek se oglasi. očito je da ona nije visoka 170cm, to je vidljivo čak i sa slike.
2016 07 07
Eeeej sad mi palo na pamet...jel moguce da nije ona na fotki...nasla he neku sliku i vidla hej pa ja imam isti i turila tuđu
2016 07 07
Evo linkala sam joj temu da ne ispadne da joj se muti iza ledja a ona se nemre ni izjasniti pa cemo vidjeti sto ce reci..
2016 07 07
Isuse, činčila, oplakala sam na ovu tvoju sliku, doslovno! :') :') Al moguće da ta cura fakat misli da ima 170, kao "visoka sam" :D Imala sam i ja jednu takvu koja je tvrdila da je 175, a pol glave niža od mene koja sam stvarno 175. ,:) Idem opet sliku pogledat!
2016 07 07
Ja sam morala doc ovde jos jednom prije spavanja sliku vidit. O Boze :') :') :') :') Chinchilla nemoj se ljutit pliz :')
2016 07 07
Prodaj to na krpicama za istu cijenu i ne sramoti se u premalom kombinzonu :) da ti je duljina dobra a gore prekratak mogla bi ga rezati u struku i ubaciti neki crni materijal no to je posao samo za jako vješte ruke, radila sam to na traper kombinezonu sa zlatnim materijalom i nisam baš zadovoljna kako je ispalo pa sam odnijela kod druge krojačice..čekam još rezultat...uglavnom neisplativo je nešto prekrajati jer ispadne skuplja pita neg tepsija.. na kraju sam morala i cifer novi kupiti, dulji, jer prekrojena stvar nije mogla više na mene Idem i ja opet sliku pogledati... a da je staviš na profilnu,,, svi će kliknuti, garant...
2016 07 07
Čak je i ovoj nižoj curi 10 cm iznad patika :')
2016 07 07
Hahah to je ono ko na ebayu, kak stoji onim modelima i kak stoji tebi :') strasno. Mozda ga i zadrzim pa ovako malo po gradu x-)
2016 07 07
> sanjaurban: > Prodaj to na krpicama za istu cijenu i ne sramoti se u premalom kombinzonu :) > da ti je duljina dobra a gore prekratak mogla bi ga rezati u struku i ubaciti neki crni materijal > no to je posao samo za jako vješte ruke, radila sam to na traper kombinezonu sa zlatnim materijalom i nisam baš zadovoljna kako je ispalo pa sam odnijela kod druge krojačice..čekam još rezultat...uglavnom neisplativo je nešto prekrajati jer ispadne skuplja pita neg tepsija.. > na kraju sam morala i cifer novi kupiti, dulji, jer prekrojena stvar nije mogla više na mene > Idem i ja opet sliku pogledati... > a da je staviš na profilnu,,, > svi će kliknuti, garant... E to sam si i zamislila tak nesto sa ubacivanjem crnog materijala ali eto cure me odgovorile. Bas to previse posla i para a na kraju ko zna na sta ce to liciti. Ma i budem ga dalje prodala jer prodavacica izgleda ne misli vratiti novce
2016 07 07
> cipelitza: > > TanjaJurcevic: > > > Chinchilla: > > > > smisnamala: > > > > :) :) .... > > > > Ova cura na prvoj slici nema ni 1,60... To je ocito...dakle ako je rekla da ima mali je lagila...zasto- bog zna...nije se mjerila od sistematskig pregleda za osnovnu skolu pa je lupila..a provjeri u razgovoru...ipak mislim da di ti prva bubnula svoju visinu pa je ona samo prilagodila razgovor > > > Ne , nazalost ona je meni prva rekla svoju visinu tako da nema razloga izmisljati jer odkud bi ona znala da sam i ja bas 170cm :o > > drugačije ste građene,.ti imaš predivne duge noge,. > Visa je debelih 10cm od prodavacice. Nista vise nista manje. Cinjenica da je prevareni kupac lijepo gradjen je sto tocno? Utjeha da se osjeca manje nategnuto? Ona je lopov al ti imas super noge logika? Zaista? > Sta si izvalila prosli tjedan ono? Da zeni ne stize paket poslan navodno pred 7 dana jer je dr strana mozda morala hitno na more. Mila isusova majko. iskopleksirana šuplja cipelo daj zaveži već jednom,.čitav forum smaraš
2016 07 07
> cipelitza: > > TanjaJurcevic: > > > sim3sim3: > > > pa nisu svi jednako građeni (bez obzira na visinu) > > > nekima je duži torzo, nekima su duže noge.... > > upravo tako,..vjerovatno imaš duže noge od nje,..ne mora znaćiti da te je lagala > Opet ti u obranu muljatorica, ha? Tako kratis vrijeme izmedju prodavanja dva kopipejsta natalnih karata s neta? Koji ti kompleks imaš?Ako trebaš pomoć.tu sam,..eh da!Ja svaki dan odradim 2 horoskopa i po koji tarot dok ti samo mlatiš praznu slamu ovdje na forumu i vrijeđaš djevojke,..mila jesi li jako ružna?Pa te to mući,..ili izgledaš kao kanta za smeće?Kako god ,ja radim i zarađujem,..uživaj
2016 07 07
> TanjaJurcevic: > > cipelitza: > > > TanjaJurcevic: > > > > Chinchilla: > > > > > smisnamala: > > > > > :) :) .... > > > > > Ova cura na prvoj slici nema ni 1,60... To je ocito...dakle ako je rekla da ima mali je lagila...zasto- bog zna...nije se mjerila od sistematskig pregleda za osnovnu skolu pa je lupila..a provjeri u razgovoru...ipak mislim da di ti prva bubnula svoju visinu pa je ona samo prilagodila razgovor > > > > Ne , nazalost ona je meni prva rekla svoju visinu tako da nema razloga izmisljati jer odkud bi ona znala da sam i ja bas 170cm :o > > > drugačije ste građene,.ti imaš predivne duge noge,. > > Visa je debelih 10cm od prodavacice. Nista vise nista manje. Cinjenica da je prevareni kupac lijepo gradjen je sto tocno? Utjeha da se osjeca manje nategnuto? Ona je lopov al ti imas super noge logika? Zaista? > > Sta si izvalila prosli tjedan ono? Da zeni ne stize paket poslan navodno pred 7 dana jer je dr strana mozda morala hitno na more. Mila isusova majko. > iskopleksirana šuplja cipelo daj zaveži već jednom,.čitav forum smaraš citiram cisto da, kao inace, ne obrise upis.
2016 07 07
Draga znala sam da si luda ali slika je vrh ,:)
2016 07 07
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11