Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovoj situaciji?

> SilaVila: > > sim3sim3: > > pa nisu svi jednako građeni (bez obzira na visinu) > > nekima je duži torzo, nekima su duže noge.... > Točno,to sam si i ja mislila....:) Ali ljudi, meni je on premali i gore i dolje. Nije mi gore prevelik a u nogama prekratki ili obrnuto. Ne pase nigdje
2016 07 06
Istina je sve sto kažete ali kombinezon mislim neznam kako mršava da je cura nemoze u s stati ako je 170 jer je iz jednog djela ...
2016 07 06
Ma zna se dogodit da dobim mjere koje budu btw točne a onda dođe artikal i ono ne paše..
2016 07 06
Ako sam dobro shvatila nije vam uzak nego kratak zbog visine?...znaci nosite s ali ne kombinezon ...
2016 07 06
Prije par dana sam prodala jedan kombinezon. Curi sam izmjerila duljinu nogavice od struka do dolje i to je bilo to...njoj je odgovarao.:)
2016 07 06
Ma dajte cure nema tih oblina koje ga mogu skratit 10 cm..pa zna se sta je visina od 170 cm i visina od niti 160 cm. Pa ne mozes falit u 10 cm. Ili je to jedan od onih univerzalnih koji pasu na sve brojeve i visine. Ono: koja velicina je? - Koja ti triba? :')
2016 07 06
> Sanja8888: > Ako sam dobro shvatila nije vam uzak nego kratak zbog visine?...znaci nosite s ali ne kombinezon ... Tako je, evo cim stignem slikam se u njemu pa da vidite. Ne muci mene sirina nego duzina. I u gornjem i donjem dijelu.
2016 07 06
> nefertiti111: > Ma dajte cure nema tih oblina koje ga mogu skratit 10 cm..pa zna se sta je visina od 170 cm i visina od niti 160 cm. Pa ne mozes falit u 10 cm. Ili je to jedan od onih univerzalnih koji pasu na sve brojeve i visine. Ono: koja velicina je? - Koja ti triba? :') Nevezano za krpe, moja prodavačica na upit koja je veličina, odgovara "Tvoja veličina!" ,:) ,:)
2016 07 06
I kaze cura da je 170?ako ste vi 170 ona je 160...ili ste vi 180???jako visoko izgledate 😂Mislim da mu nema spasa da bi izgledao ovako kako prodavačici stoji...mozda meni ja sam 164😂😂😂
2016 07 06
:) :) .... Ova cura na prvoj slici nema ni 1,60... To je ocito...dakle ako je rekla da ima mal je lagila...zasto- bog zna...nije se mjerila od sistematskig pregleda za osnovnu skolu pa je lupila..a provjeri u razgovoru...ipak mislim da di ti prva bubnula svoju visinu pa je ona samo prilagodila razgovor
2016 07 06
> Sanja8888: > I kaze cura da je 170?ako ste vi 170 ona je 160...ili ste vi 180???jako visoko izgledate 😂Mislim da mu nema spasa da bi izgledao ovako kako prodavačici stoji...mozda meni ja sam 164😂😂😂 Hahah znala sam da cete to reci ..tu fkt izgledam ko neki div ,:( Ona ko lijepo gradeno stvornje a ja ko neko neko nezgrapno cudo :') :,'( I ja mislim da se to bas i neda popraviti ,:)
2016 07 06
I nemoj se ljutit nema tome spasa...izgleda bzvze
2016 07 06
A nista ako je fer neka vrati lovu...doći ce neki drugi ...isto lijepi kombinezon 😝
2016 07 06
> smisnamala: > :) :) .... > Ova cura na prvoj slici nema ni 1,60... To je ocito...dakle ako je rekla da ima mali je lagila...zasto- bog zna...nije se mjerila od sistematskig pregleda za osnovnu skolu pa je lupila..a provjeri u razgovoru...ipak mislim da di ti prva bubnula svoju visinu pa je ona samo prilagodila razgovor Ne , nazalost ona je meni prva rekla svoju visinu tako da nema razloga izmisljati jer odkud bi ona znala da sam i ja bas 170cm :o
2016 07 06
ma ne...ja ljubomorna kad je visina u pitaju😂 ...mali vam je zato izgleda bez veze
2016 07 06
1 2 3 4 5 6 7 ... 11