Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sto mislite o ovoj situaciji?

> smisnamala: > I nemoj se ljutit nema tome spasa...izgleda bzvze Ma normalno, izgledam ko robin hood x-) Ma da, brijem da od toga nista ..
2016 07 06
> Sanja8888: > ma ne...ja ljubomorna kad je visina u pitaju😂 ...mali vam je zato izgleda bez veze Ma joj , nize cure uvjek bolje produ o:)
2016 07 06
a u čemu????😂😂😂😂😂da nam piju pivu s glave😂😂😂😂
2016 07 06
Haha pa eto u robi, ljepsa tijela imate, lijepo vam se sve rasporedi, lakse si nadete viseg momka i tako :P ;)
2016 07 06
Jadan on samnom !!!190 a metar i žilet 😜😜😜🙄
2016 07 06
Ajme sorry al nasmijala sam se na sliku
2016 07 06
nadasve cudno. mozda ona ima duzu glavu i duzi vrat :D :D
2016 07 06
Mortik mjeri svoju visinu tak da doda duljinu stopala
2016 07 06
> sim3sim3: > pa nisu svi jednako građeni (bez obzira na visinu) > nekima je duži torzo, nekima su duže noge.... upravo tako,..vjerovatno imaš duže noge od nje,..ne mora znaćiti da te je lagala
2016 07 06
> Chinchilla: > > smisnamala: > > :) :) .... > > Ova cura na prvoj slici nema ni 1,60... To je ocito...dakle ako je rekla da ima mali je lagila...zasto- bog zna...nije se mjerila od sistematskig pregleda za osnovnu skolu pa je lupila..a provjeri u razgovoru...ipak mislim da di ti prva bubnula svoju visinu pa je ona samo prilagodila razgovor > Ne , nazalost ona je meni prva rekla svoju visinu tako da nema razloga izmisljati jer odkud bi ona znala da sam i ja bas 170cm :o drugačije ste građene,.ti imaš predivne duge noge,.
2016 07 06
> TanjaJurcevic: > > sim3sim3: > > pa nisu svi jednako građeni (bez obzira na visinu) > > nekima je duži torzo, nekima su duže noge.... > upravo tako,..vjerovatno imaš duže noge od nje,..ne mora znaćiti da te je lagala Opet ti u obranu muljatorica, ha? Tako kratis vrijeme izmedju prodavanja dva kopipejsta natalnih karata s neta?
2016 07 06
> TanjaJurcevic: > > Chinchilla: > > > smisnamala: > > > :) :) .... > > > Ova cura na prvoj slici nema ni 1,60... To je ocito...dakle ako je rekla da ima mali je lagila...zasto- bog zna...nije se mjerila od sistematskig pregleda za osnovnu skolu pa je lupila..a provjeri u razgovoru...ipak mislim da di ti prva bubnula svoju visinu pa je ona samo prilagodila razgovor > > Ne , nazalost ona je meni prva rekla svoju visinu tako da nema razloga izmisljati jer odkud bi ona znala da sam i ja bas 170cm :o > drugačije ste građene,.ti imaš predivne duge noge,. Visa je debelih 10cm od prodavacice. Nista vise nista manje. Cinjenica da je prevareni kupac lijepo gradjen je sto tocno? Utjeha da se osjeca manje nategnuto? Ona je lopov al ti imas super noge logika? Zaista? Sta si izvalila prosli tjedan ono? Da zeni ne stize paket poslan navodno pred 7 dana jer je dr strana mozda morala hitno na more. Mila isusova majko.
2016 07 06
ne vidim kako si mogla biti prevarena, ako je ona prva rekla da ima 170 cm. otkud bi ona znala da tebi treba upravo ta visina? da li si je možda kontaktirala u inbox da je još jednom pitaš da nije možda pogriješila i da li je moguć povrat, s obzirom na to da je tebi za milimetar, dva kratak?? :D (oprosti....ali ne mogu ne nasmijati se tvojoj slici) :') :') ako ne bude ništa od povrata, daj ga dalje u prodaju, lijep je... ne vjerujem da ga nećeš uspjeti prodati. drugi put pametnije u kupnju :")
2016 07 06
Cipelitza ti se baš voliš svađati???
2016 07 06
A stvarno nije za van, a i za po kući je upitno obzirom na zarezivanje..moguće su tvoje noge duže puno..npr meni sestra ima dugi torzo i kratke noge, a ja duže noge dosta..i onda su joj sve moje hlače duge. Al kombinezone nismo testirale. Ugl,koliko je ona visoka to ne možemo točno znati..možda najbolje da ga dalje proslijediš, budeš puno vremena i novca utrošila a s upitnim ishodom.
2016 07 06
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 11