Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

BRISANJE STVARI NEPRAVEDNO

Ma netko je hakirao admin2nd's profil
2016 07 08
Ma ni ja ne vjerujem da bi adminka dala ovako nelogican odgovor...:O U početku sam mislila ljudski faktor, odnosno tko radi taj i pogrijesi, sve je to normalno, nije iz zle namjere, ali ovo je poprilično nedvosmislen odgovor ali time i...bizaran.:/
2016 07 08
probala sam napravit screen shot da vidite razgovor, ali mi ne da
2016 07 08
hahaha, presmijesno.. glavno da za majice postoji kategorija "umjetnost" ma sta god to bilo :O nema vjencanica, nema tenisica, nema kombinezona...itd.
2016 07 08
da. ok, nema kategorije sve 5, ali nema kategorije ni za orahe, lješnjake i grah koje ekpia prodaje po ovoj stranici pa ih nitko ne briše >:(
2016 07 08
ta je slika stajala dok moja vjenčanica nije došla s kemijskog i nakon toga sam ju maknulai ostale su 4 slike original haljine. znam šta pričam. a drugo, gore sam stavila profile di su slike s neta pod opisima vjenčanica i sve uredno stoje i dalje na profilima netaknute. jel možeš to objasniti?
2016 07 08
Nisu još stigle na red :) Bit će.
2016 07 08
Nebitno na prvu sliku s neta, aminka je dala skroz drugi odgovor na pitanje zasto je oglas izbrisan. Po tome ispada da nije radi toga izbrisan(iako je protivno pravilima, jel)
2016 07 08
Znaci vjencanice su zabranjene...to zaista ni u snu ne bih predvidjela.:o Pretpostavljam da tim slijedom i tom logikom od sada ne smijemo stavljati ni tenisice, bodije i kombinezone, jel? :') :') :') Ah, te ilegalne tenisice!!!:')
2016 07 08
Vjenčanica je zapravo haljina Pravi primjer kako se nosi po gradu- Nina Violić Dolje neke teretne cipele ala Marte 8-)
2016 07 09
> lola2804d: > prvo, ne revi. drugo, ne urlaj. trece, slozi recenicu tako da te se razumije. ili bolje, nemoj. ovo je jeb stranica, a ti si pop. jeltega. > 1. ne revem jer nisam magarac > 2. ne urlam > 3. mislim da sam jasno složila nekolicinu rečenica da me se razumije samo ju ignoriraj
2016 07 09
hm, nisam mogla odolit da ne prokomentiram nešto što sam sad vidjela ovdje. Naime, pojedinicima se miču stvari jer šatro nemaju svoju kategoriju, ali bitno da si možeš kupit jebenog PSA na KRPICAMA............. mislim stvarno :@
2016 10 12
ima i maca.....
2016 10 13
58 stranica vjencanica i dalje stoji. :') Ja i dalje navijam za teoriju da je netko adminki prohakirao account. :') :,'(
2016 10 13
> Uljeshura: > 58 stranica vjencanica i dalje stoji. :') Ja i dalje navijam za teoriju da je netko adminki prohakirao account. :') :,'( Slažem se ;) 8-)
2016 10 13
1 2