Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko "razgovora"...

Drage krpičarke! :) Danima se već mučim sa mobitelom i oko ulazaka u "razgovore" preko mobitela. Imam Iphone 4,pa ako netko može pomoći ili ima sličnih problema savjet bi mi dobro došao. Zašto ne mogu ući u "razgovore" i odgovoriti na poruku? Hvala! ;)
2016 07 09
Mislim da to nije do moba...vec je jedna cura to komentirala ...da ima veze sa :krpicama:ne sa mobom imam isto iPhone i sve ok mi je za sad 😱
2016 07 09
> Sanja8888: > Mislim da to nije do moba...vec je jedna cura to komentirala ...da ima veze sa :krpicama:ne sa mobom imam isto iPhone i sve ok mi je za sad 😱 I možete normalno ući u razgovore i odgovoriti na poruku? :)
2016 07 09
Ja imam obicni android, pa mi jedno vrijeme isto nije htjelo otvarat poruke u inboxu. To je trajalo jedno 2-3 tjedna. Nije do moba, vec do Krpica. Strpi se, bude to "ažurni" tehničar riješio. ;)
2016 07 09
Da sve nirmalno
2016 07 09
Normalno
2016 07 09
Eto Daisy vam je sve rekla ...sjećam se da je dugo trajalo ...nadam se da ce brzo riješiti
2016 07 09
> daisy12345: > Ja imam obicni android, pa mi jedno vrijeme isto nije htjelo otvarat poruke u inboxu. To je trajalo jedno 2-3 tjedna. Nije do moba, vec do Krpica. Strpi se, bude to "ažurni" tehničar riješio. ;) Nadam se. Tjednima to već traje. :) A sad idem na more i imam samo taj internet preko mobitela,pa ću onda ispadati ovakva i onakva,ako ne budem mogla odgovoriti na poruke. :D
2016 07 09
> Sanja8888: > Eto Daisy vam je sve rekla ...sjećam se da je dugo trajalo ...nadam se da ce brzo riješiti Hvala i Vama i Daisy...;)
2016 07 09
Nista ...a neki tablet?mozda je samo preko moba falinga tehnička?
2016 07 09
Moj savjet stavite kao neke cure u opis o sebi ...tipa na moru sam štekaju mi poruke ???!!! ali lijepo sto se brinete ...kad bi svi takvi bili 👍👍👍
2016 07 09
> Sanja8888: > Moj savjet stavite kao neke cure u opis o sebi ...tipa na moru sam štekaju mi poruke ???!!! > ali lijepo sto se brinete ...kad bi svi takvi bili 👍👍👍 Hvala na savjetu,stavit ću tako! ;)
2016 07 09
Tko zna ....mozda tehnicar osjeti miris mora preko moba, pa mu se odčepi nos, a i toj inbox. ;) Ne sikiraj se...napisi u opisu da ti steka inbox o kad se vratis s mora da ces odgovarat na poruke. Ili ostavis br moba pa da te zovnu. Iako mi se to cini suvisno, jer ako te netko trazi mjere neceg, neces moci promjerit....jedino ak ne vuces prikolicu sa svojim krpicarskim ormarom na more. Uzivaj na moru i no sikiriki. ;) :*
2016 07 09
Haha...bit ću duuugooo na moru pa ponesem sa sobom većinu stvari jer idem autom. ;) Ali tamo gdje idem je robinzonski odmor, pa godinama već kružiš oko kuće da uhvatiš koju crticu signala. ;) Tako da laptop uopće ne nosim. ;)
2016 07 09
Ok...znam i ja bit duuuugo na kopnu. Ima mjesta i za mene? ;)
2016 07 09
1 2