Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć oko "razgovora"...

:') Naravno,uvijek se nađe mjesta! :)
2016 07 09
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D <3
2016 07 09
Sad samo da se drugi ne počnu javljati! 8-)
2016 07 09
Prekasno.]:) vidjela sam i ja se, evo, javljam! Prat cu sude i praviti salatu za uz rostilj svaki dan u zamjenu za more. :,'( Ma za klimu samo čak. :'( Mrzim ljeta.
2016 07 10
Haha....Uljeshura ti bi mi bila dobar gost. ;) Oduvijek,kako sam rodom s mora, a duuuugo sam već u Zg , ugošćujem svoje prijatelje s kopna. :) Sve 5,volim ih,ali brate neće nitko ništa da radi po kući... 8-) Samo da znaš da se suđe pere vani,po starinski, treba se malo pogrbiti. x-)
2016 07 10
Pročitala ja robinzonski znala sam da nije lako😂😂😂
2016 07 10
Ja necu nist radit. Ja cu galebarit, jest i pit...i banjat se. Ja sam iskrena ovca. :D
2016 07 10
> Sanja8888: > Pročitala ja robinzonski znala sam da nije lako😂😂😂 :')
2016 07 10
> daisy12345: > Ja necu nist radit. > Ja cu galebarit, jest i pit...i banjat se. > Ja sam iskrena ovca. :D Daisy,ti bi kao ovčica mogla se malo pozabaviti travom,pobrstiti. ;)
2016 07 10
Ja isto imam iPhone 4 i nekad mi sam obrise razgovore, samo nece pokazat nista. A kad zelim nesto novo staviti poludim koliko je sporo. Ja se nadam se nije do mobitela nego do stranice😂😂 > SilaVila: > Drage krpičarke! :) > Danima se već mučim sa mobitelom i oko ulazaka u "razgovore" preko mobitela. > Imam Iphone 4,pa ako netko može pomoći ili ima sličnih problema savjet bi mi dobro došao. > Zašto ne mogu ući u "razgovore" i odgovoriti na poruku? > Hvala! ;)
2016 07 13
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija