Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kupnja mobitela. Pomoc

Dali je neka od vas mozda kupovala mob ovdje na krpicama? Nasla sam mob tu dosta povoljan :D Mobitel koji si planiram kupiti vec neko vr,ali me brine kako da obavim to jer je rijec o malo vecoj svoti :/Sto se primopredaje tice to nemremo obavit jer se cura nalazi u Dubrovniku a ja u Zagrebu :/ Sto preporucate? Da predlozim da joj uplatim polovicu novca pa kad mobitel stigne i kada se uvjerim da je sve u redu onda da uplatim drugu polovicu. Dali vam se to cini fer?
2016 07 10
Neka ga posalje pouzecem....kad dode mob, platis ga dostavljacu :-) Ja sam ovdje kupila jednu skuplju torbu i platila je pola pola. Ako korisnica ima vise povratnih...manja je vjerojatnost da ce te prevarit. Sretno :-)
2016 07 10
Ma ako je iznos velik nebi uopce kupovala bez primopredaje.
2016 07 10
Ili pouzeće ili da netko iz Dubrovnika obavi primopredaju umjesto tebe. Netko sa podosta povratnih, otvori temu da tražiš nekoga otamo
2016 07 10
Nisam za to.. Dok ti to ne probaš, ne umetneš karticu nisi načisto je li sve u redu s mobitelom, jednom sam kupila jedan na takav način koji se nije mogao spojiti na wi-fi, bolje si nađi preko njuškala nekoga tko je iz tvog mjesta
2016 07 10
Slažem se s Adrianom, ne možeš znat jel ok dok ne isprobaš, a to ne možeš pouzećem.
2016 07 10
Ja sam kupila za 700 kn, stigao mi je tiskom Cura je bila super i simpaticna, skenirala mi je osobnu, rekla je da je mob novi i stvarno je bio. Znam da je riskantno, no imala sam srece
2016 07 10