Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dal znate ista o ovome?

Pozdrav cure, prvi puta pisem nesto ovamo i zanima me dal znate sta o tome i dal ste sobivali takve poruke?poslala mi je jedna djevojka poruku podugacku o cijeloj svojoj financijskoj situaciji, bolesti, roditeljima i dal bi joj moga pomoc da joj poklonim nesto il dam za manju svotu. Jeste se sretali kada s tim? Meni se cini da je lazni profil jer nema nista ...-.-
2016 07 10
I ja sam danas dva puta dobila tu poruku....
2016 07 10
Je li ArbnoraSahini?
2016 07 10
Daa.. Iato dva puta! Znaci lazan i mislila sam😪
2016 07 11
Ignor.
2016 07 11
Ali onako u poruci je to sve tako lijepo sročeno, čak i gramatički dosta ispravno. Vidiš odmah da je sigurno neka spačka, ali ipak ti bude bed.
2016 07 11
Da i ja sam se iznenadila, na svaki sitnicu su mislili..al preocito je istina.. Njima nije zao nas varati a a mi zalimo sve ljude :(
2016 07 11
Svaku*
2016 07 11
> SilaVila: > Ali onako u poruci je to sve tako lijepo sročeno, čak i gramatički dosta ispravno. > Vidiš odmah da je sigurno neka spačka, ali ipak ti bude bed. Ne bude mi ni najmanje bed
2016 07 11
Po imenu gugl izbacuje bolesnu curu. Ali ta ista cura kaže da "invalid možeš biti jedino u glavi". Čitam članke o njoj i ne djeluje mi kao osoba koja bi na temelju te priče žicala po krpicama. Prije bih rekla da netko koristi njeno ime i želi omastiti brk :@
2016 07 11
Katastrofa. Na sta ljudi sve nece spast😥
2016 07 11
> cipelitza: > > SilaVila: > > Ali onako u poruci je to sve tako lijepo sročeno, čak i gramatički dosta ispravno. > > Vidiš odmah da je sigurno neka spačka, ali ipak ti bude bed. > Ne bude mi ni najmanje bed Potpis. Dode mi da zafitiljim takvom soju nesto u zube. Puj.
2016 07 11
dobila sam i ja, i gledam preko moba i mislim si, oh pa super imam dva upita, kad ono spojim se i imam šta i vidjet...
2016 07 11
dotična djevojka (Arbnora) je bila učenica naše škole, upravo sam joj u inbox poslala linkove na ove teme. zaista ne mogu vjerovati da se zbilja radi o njoj. javim šta je rekla.
2016 07 11
nora pojma nema, naravno. i poprilično se uzrujala.
2016 07 11
1 2