Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Donja Gračenica

Jel netko mozda iz Donje Gračenice i da mu je poznat Stjepan Bogdan?! preko njuškala je kupio od mene muški original sat i nije platio...
2016 07 16
u donjoj gračenici jako puno roma imaš i prezimena Bogdan, teško da ćeš ga naći...pokušaj preko telefonskog imenika stupit sa njim u kontakt...sretno
2016 07 16
Jesi poslala bez vidljive uplate?
2016 07 16
> Matejicaa: > u donjoj gračenici jako puno roma imaš i prezimena Bogdan, teško da ćeš ga naći...pokušaj preko telefonskog imenika stupit sa njim u kontakt...sretno imam ženu,decu,nemam kuću,pokloni mi sestro 8-) :P :P
2016 07 16
ma da i mislila sam kad sam probala naci preko facebooka profil svi Bogdani od tamo romi... pretpostavljam onda da je i ovaj. ma zvala sam ga svaki dan nije se javljao na mobitel.. :/ svaki put ko automat da napise ne mogu sada razgovarati nazovite poslije uf.
2016 07 16
ubuduče ne šalji robu dok ne vidiš uplatu, a od ovoga odustani, možda je sat već prodan pa ga nosi neki halili 8-)
2016 07 16
ma prvi put sam tak slala...ovak preko telefona mi bio normalan kad je zvao.kao boji se da ne dobije macka u vreci bla bla bla i da ak mogu poslati preko tiska.pa cim dodje on ce uplatit :) a jos mu i spustila cijenu za 100kn ma...
2016 07 16
jako si romantična,vidim da padaš na lijepe oči i lijepi glas- :P -pazi to košta 8-)
2016 07 16