Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Prozirne naramenice

Tražim prozirne naramenice za grudnjak ali nigdje ih nema :( Zna li netko gdje ih se može kupiti?
2016 07 21
Calzedonia.
2016 07 21
Ja se naježim kad čujem "prozirna naramenica". Brrrrrrrrrrrrrrrr.
2016 07 21
Hvala :) Znam, ni meni nisu najdraže, ali neki put bas nikako ne mogu bez njih :/
2016 07 21
Manuela, a za kakvu odjeću ti trebaju? Jel haljina bez naramenica?
2016 07 21
Nije, majca/ bluzica je onako naramenice su kao lančić i onako je lepršava i niska je dosta. Sve boje naramenice i grudnjake sam isprobala ali nista mi na ništa ne liči.. a one pak ljepljive ili bez naramenica grudnjak ne mogu nositi bez cvrstog kozreza ili slično, jer onda moram po majci loviti i ukroćivati cicke :@ .. totalno sam u banani :s .. najbolje majicu na krpice :')
2016 07 21
Hm... Ja imam zaista male grudi. I uvijek sam petljala s tim nekakvim push upovima, kojekakvim drangulijama i sl. Naramenice virile na sve strane i to mi baš bilo ružno. Sada bez problema samo navučem body, haljinu, majicu, što god, bez ikakvog grudnjaka. Male su, ali slatke hhhhhh. Uopće me to više ne brine. Ladno, bez ikakvih kompleksa. XD Zeznuto je jedino ako ti je bluza prozirna. Ako nije, tko šiša grudnjak.
2016 07 21
> doraos: > Hm... Ja imam zaista male grudi. I uvijek sam petljala s tim nekakvim push upovima, kojekakvim drangulijama i sl. Naramenice virile na sve strane i to mi baš bilo ružno. Sada bez problema samo navučem body, haljinu, majicu, što god, bez ikakvog grudnjaka. Male su, ali slatke hhhhhh. Uopće me to više ne brine. Ladno, bez ikakvih kompleksa. XD > Zeznuto je jedino ako ti je bluza prozirna. Ako nije, tko šiša grudnjak. same story here Dora bez ičeg jer i tako više nema ni broja za moje sise ...
2016 07 21
bez naramenica, nema šanse... Jesu grozne, ali ili to ili da cice oko koljena za koju godinu tražim...
2016 07 21
> Koviljka: > bez naramenica, nema šanse... > Jesu grozne, ali ili to ili da cice oko koljena za koju godinu tražim... hahahah razumijemo se :') :') :') Hvala svima našla sam ih :")
2016 07 21
> Koviljka: > bez naramenica, nema šanse... > Jesu grozne, ali ili to ili da cice oko koljena za koju godinu tražim... istina. skroz. al brate ove prozirne izgledaju ko selotejp,. prestrasno
2016 07 21
Cure s vecim grudima se svakako moraju snalaziti... Mi s manjima mozemo i bez grudnjaka, nema se sto opustiti. XD
2016 07 22
> doraos: > Mi s manjima mozemo i bez grudnjaka It's all fun and games do prvog hladnijeg povjetarca. Gdje ste snajperi :D
2016 07 22
Prodam ti ih ja za 20 kn
2016 07 24