Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Dućani s cipelama -help!

Žene drage, udajem se početkom 9.mj a još nemam cipele. Tražim otvorene bijele sandale s remenčićem oko gležnja ili remenčićem posred stopala (da mi noga bude stabilna), peta do 10 cm. Gledala u par dućana i nigdje nisam pronašla. Molim vas ako znate gdje bi bilo takvih, napišite. Pišite za Vž, Zg ili web shopove. Hvala! ;)
2016 07 26
jesi gledala na b-fashion?
2016 07 26
> fmiss23: > Žene drage, udajem se početkom 9.mj a još nemam cipele. Tražim otvorene bijele sandale s remenčićem oko gležnja ili remenčićem posred stopala (da mi noga bude stabilna), peta do 10 cm. Gledala u par dućana i nigdje nisam pronašla. Molim vas ako znate gdje bi bilo takvih, napišite. Pišite za Vž, Zg ili web shopove. Hvala! ;) Jesi već gledala po Importanne centru? Moja sestra je imala ludu sreću, naišla je u Bershkoj na cipele i platforme (bijele, čipkaste)... Nisu bile pretjerano skupe :) pa si malo pogledaj, imaš još mjesec i sitno :) Sretno!!!! :)
2016 07 26
Pogledaj na asosu ima stvarno super cipela.
2016 07 27
Pogledaj u Robbertu :)
2016 07 27
Shoe box ili bershka ili Moje cipele... A zašto ne bi možda neke krem ili svjetlo roze, npr.ja sam imala srebrne sa dva remenčica, isto je bilo slatko, ako baš ne nađeš bijelo.
2016 07 27
Hvala cure! ;)
2016 07 27