Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

HELP!!HITNO

Vec dugo sam na krpicama, no sad sam imala neugodno iskustvo. Ja sam poslala preporučeno pismo jednoj, no ona nije to podigla. Da li se meni sada pismo vraća i ja ponovno moram platiti poštarinu što se vratio?
2016 08 02
Mislim da da..ali evo gledam ti profil..možeš ti prodavat stvari i bez računa, može ti preko pošte poštar doniti novac na kuću, samo ide neka sitna provizija, al onda prilagodiš cijenu artikla-))
2016 08 02
Aha, hvala vam! :) Ma ne želim, nisam sa poštom baš imala odlična iskustva... Ali hvala na informaciji.
2016 08 02
> Majalike: > Mislim da da..ali evo gledam ti profil..možeš ti prodavat stvari i bez računa, može ti preko pošte poštar doniti novac na kuću, samo ide neka sitna provizija, al onda prilagodiš cijenu artikla-)) kupila gajbicu za ptice na njuškalu, uplatila na pošti -plus 9 k za uplatnicu, drugi dan poštar nosi novac na adresu, nisam znala da tako može
2016 08 02
Meni se upravo danas vratio jedan paket jer cura nije podigla i ne javlja mi se....
2016 08 02
Ako si poslala preporučeno i ona nije podigla, samo ce ti se vratiti na kucnu adresu. Ako ces ponovno slati onda opet moras platiti.
2016 08 02
Ako si na kovertu napisala i svoju adresu vratit ce se tebi. Cura ako želi predmet neka ponovno uplati za poštarinu pošto je njena greška..
2016 08 02
neurucena posiljka se nakon 10 dana vraca tebi doma i placas 70% iznosa od postarine koliko si platila znaci ako je postarina bila 15 kn, povratna postarina je 10kn ako te cura bude trazila da joj ponovno saljes neka ti plati povratnu postarinu koju si morala platiti zbog njenog nemara i postarinu za ponovno slanje ili najbolje joj vrati novac umanjen za troskove postarine i nemoj se zajebavat s takvim kupcima
2016 08 02
Ja sam jednom imala slučaj da cura nije podigla preporučenu pošiljku. Nakon što je odležalo na pošti, vratilo se meni na kućnu adresu i ništa nisam platila, samo sam potpisala da sam zaprimila pošiljku.
2016 08 02
Da i ja isto, vratio mi se paket na moju adresu,samo sam potpisala da sam ga zaprimila i nisam platila nista. :")
2016 08 02
meni se vratila prioritetna i nista nisam platila
2016 08 02
Ja iskreno prvi put cujem da se plati kad se vrati preporucena posiljka
2016 08 02
preporucena posiljka se ne naplacuje ako se vrati posiljatelju. ne lazite o tome. nikakvo naplacivanje
2016 08 02
> Lenymoda: > Ja iskreno prvi put cujem da se plati kad se vrati preporucena posiljka I ja isto prvi put čujem...
2016 08 02
Ja sam slala pouzećem. Gospođa nije preuzela paket. Kad mi se pošiljka vratila morala sam platiti nekih 26 kuna..to je bilo prije nekih godinu dana..neki dan mi se opet pošiljka vratila i nisam trebala platiti ništa. Ne znam u čemu je kvaka. :(
2016 08 02
1 2