Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tete frizerke molim pomoc (i cure iz Krizevaca i okolice)

1. cure iz KZ i okolic,gdje u Krizevcima idete kod frizera i kako ste zadovoljne? Kako se krecu cijene i tako to, imam kosu do ramena,malo duzu pa nakon godina i godina farbanja doma razmisljam otici kod frizera na farbanje i MoZDA sisanje vrhova, pa ako netko zna otprilike koliko bi to doslo :) 2.Tete frizerke, pitanje za vas.. znaci kosa mi je do ramena,malo duza. Farbam se u plavo vec skoro dvije godine i nikako ne mogu doci do lijepe plave nijanse, uvijek mi primi zuto i sad nasla sam boju od palette s blajhom (znam znam,ona prima zuto jer je blajh) no jedino mi ta boja pase za kosu, jednom sam uzela drugaciju plavu (bisernu ili nesto sto nije zuto) i ispala sam siva,ali bas bas siva (postaviti cu sliku kose sada i sliku te sive kako mi je povuklo) i od tada se bojim eksperimentirati s drugim plavim nijansama i kupujem jedno te istu boju.. Pa sad,ako se netko razumije u to, svaki priejdlog za boju je dobrodosao, koju kupiti i kako izbjec to jako sivilo.. p.s koristila sam sampon za ubiti zutilo i bas mi i nije nekako pomogao..
2016 08 02
Nisam frizerka, ali mogu ti predložiti subrinu charm 80/8. Meni super ubije žutu boju nakon blajha, a ne ostane sivo.
2016 08 03
Frizerski salon Ane u Krizevcima! Ja sam prezadovoljna i cijene su pristupacne. Preporucam da provjeris :)
2016 08 03