Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

VIP članstvo?

Može mi netko objasniti što se dobije sve time? Jel profil vidljiviji ili artikli u tražilici ili što? Koliko vidim po profilima, samo su te mogućnosti kategorije stavljene, a to mi baš i ne treba jer nemam puno artikala :/
2016 08 04
Artikle možes podijeliti u grupe, pa ih se lakše nađe tj. gledate ono što vas zanima (meni je to najvažnije) Imaš statistiku koliko pregleda imas po danima, mjesecima. Dodatna slika uz avatar... I drugo mi ništa ne pada na pamet...
2016 08 04
vip ti je uvijek za one koji misle da mogu biti bolji od drugih, osobno mi ide na živce na poslu imamo vip parkiralište, korisnici mahom nosom paraju nebo ako taj vip ovdje moraš kupiti onda on nema nikakvog smisla 8-)
2016 08 04
Kod Vipa jedino što valja su kategorije, statistika je prejadna. A i te kategorije su nešto što bi trebali dati gratis, a ne naplaćivati.
2016 08 04
Znaaaaači ništa, hvala žene :D :*
2016 08 04
ja imam dosta artikala u ponudi, a bude ih i puno više, pa bi mi bilo jako zgodno imati te kategorije, najviše radi lakšeg snalaženja potencijalnih kupaca... a slažem se s RiverNakit... trebali bi nam to dati gratis, a ne naplaćivati ;) apropo, ako mi netko može kazati, na koji se način to plaća? internet bankarstvom? ili? hvala društvo <3
2016 08 04
čisto radi informacije, onima koji ne znaju, a ja upravo vidila... kada se u tražilicu ukuca korisnik (recimo, netko ko ima jako puno artikala), onda se tu može birati i tražiti po kategorijama <3 ... eto, mislim da je dobro znati o:)
2016 08 04