Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Najbolja stvar kupljena na krpicama je.......

Imam doma tako puno stvari kupljenih na krpicama, koje nikad ne bi našla u svom gradu jer nemamo takvih dućana. A za odlazak u veći grad treba i vremena i novaca, samo na put i trošak tunela, a treba i nešto po putu pojesti, pa mi samo na to ide 200kn. Radije ih potrośim ovdje i uštedim novce, vrijeme i živce mog supruga.
2016 08 17
...a najdraže su mi: mango kratka jakna, s oliver topla zimska jakna, jedan zara kardigan, torba zara, torba mango, sandale crne na petu, čizme konjak boje i svašta još. U početku sam bila protiv zamjena, a sad ulovim i na zamjeni super stvar, rijetki slučajevi, ali ih ima. Pa mi najdraže kad potrošim samo 15kn, a dobijem nešto super. Bilo je i pogrešaka, bila sam i prevarena i dobila oštećeno, ali sve zbrojeno obożavam krpice.
2016 08 17
Predivna Zarina majica s likom tetovirane cure sa spojem na leđima...nastale su rupe koliko sam je nosila...voljela bih opet naći istu...plaćena 30kn...
2016 08 18
bilo je puno dobrih stvari, ali mozda najbolja... nove tenisice na punu petu za 20kn :)
2016 08 21
puno toga lipoga
2016 08 24
plave starke i h&m haljinica na srca koje nosim već 2. ljeto zaredom :)
2016 08 25
1 2 3