Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Najbolja stvar kupljena na krpicama je.......

nekoliko stvarčica, ali najviše sam se radovala kratkim traper hlačicama...genijalne trapke :)
2016 08 10
Divne nove rukavice leopard uzorka su mi najdraži ulov! Jedva čekam zimu da ih opet navučem!
2016 08 11
Imala sam samo tri kupnje preko krpica, a najdrazi ulov mi je zarin crni oversized blejzer sa zlatnim pucama <3 od predivne cure s Korcule
2016 08 11
dvije Nirvana majice za kćer su svakako najbolji ulov jer sam time obradovala i sebe i nju! sve ostalo je na visokom, drugom mjestu
2016 08 11
Nova Zara haljina za 90 kn, poštarina uključena- nosila sam ju već 4,5 puta, što je za mene puno! Oduševilo me što je prodavačica, nakon mjerenja i moje sumnje da mi je malo velika, tražila podatke da ju pošalje na probu. U tom trenu sam znala da bih joj dala krvi, a kamoli ne tih 90 kn! Super mi je bio i jedan novi kupaći Tezenis, kojeg nosim, nove sandalice... U biti imala sam samo 1 lošu kupnju, ali vlastitom krivnjom. Rijetko kupim rabljeno i poletjela sam kao pelikan, bez dodatnih pitanja kupiti neke torbice, na kojima su se, kad su stigle, vidjeli tragovi nošenja, i sad stoje i zauzimaju mi prostor.
2016 08 11
ja najviše volim obradovati drugu osobu-to me ispunjava,tako sam nedavno poklonila nike tenisice sa puma trenerkom našoj Trigonometriji jena sreća i zahvalnost ispunile su moje srce
2016 08 12
> TanjaJurcevic: > ja najviše volim obradovati drugu osobu-to me ispunjava,tako sam nedavno poklonila nike tenisice sa puma trenerkom našoj Trigonometriji > jena sreća i zahvalnost ispunile su moje srce u potpunosti se slazem sa tobom (nema vece srece za mene od zadovoljnog kupca ili kad mene tako netko ugodno iznenadi i dobijem predobru stvar i jos za malo novcica..nedavno me jedna krpicarka tako ugodno iznenadila da sam ostala bez teksta na nekih 5 min :)
2016 08 12
Najbolja stvar koju sam ovdje kupila je parka , predivna i ko stvorena za mene :) danas stigla i ja sam presretna :) Obozavam ju vec sada :) hvala dragoj krpicarki :) sto me usrecila ❤️😍
2016 08 13
> EmaEmilly: > > TanjaJurcevic: > > ja najviše volim obradovati drugu osobu-to me ispunjava,tako sam nedavno poklonila nike tenisice sa puma trenerkom našoj Trigonometriji > > jena sreća i zahvalnost ispunile su moje srce > u potpunosti se slazem sa tobom (nema vece srece za mene od zadovoljnog kupca ili kad mene tako netko ugodno iznenadi i dobijem predobru stvar i jos za malo novcica..nedavno me jedna krpicarka tako ugodno iznenadila da sam ostala bez teksta na nekih 5 min :) je Ema,tako je sigurno,...treba poklanjati,nekoga barem malo usrećiti
2016 08 14
Desigual traper suknja, dobivena u zamjeni. savršena :-)
2016 08 14
Kraljevskoplava midi suknja. Platila sam je 40kn. Bila mi je prevelika, pa sam je dala suziti i nosila je pune dvije godine (dok nisam zatrudnila, jer onda više nisam stala u nju). x-)
2016 08 14
zamjene mi znaju biti najbolji ulov 8-)
2016 08 14
Zara haljinaa definitivno :)) zamjena za moju torbu
2016 08 14
Definitivno najdraža stvarčica je H&M crop top, kao nov za samo 10 kn na aukciji! Najnošenija ljetna stvar :D
2016 08 15
To bi bila brutalna plavo siva bundica za 50 kn (naravno od umjetnog krzna)!! Prvo je bila 100, sto je takoder predobra cijena a kad ono cura jos spustila cijenu! Nisam mogla na bolju naletiti :)
2016 08 16