Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

osobna iskaznica

pozz svima! ukratko, zanima me kako stoji prica sa izradom osobne iskaznice ako nisam ni primjetila da mi je osobna istekla prije 2 mjeseca? u tom vremenskom periodu ju nisam ni koristila.. hocu li radi svog nemara morati platiti kaznu ili u takvoj situaciji nema problema?
2016 08 12
Ne znam za osobnu ali je meni istekla vozačka 4 mjeseca i nikakvih problema nije bilo .
2016 08 12
Poz, mozes se ispiricat u policiji kako sam i ja, ja sam kasnila oko 10 dana i tip u policiji je bio obziran sto se toga tice, tako da ti sve zavisi na kakvu osobu i sluzbenika naletis, inace zakonski mogu te tlacit al sve zavisi kazem ;)
2016 08 12
ma jok! Ja sam isto bila kasnila 2,3 mjeseca, nitko me ništa nije pitao ni tražio. najnormalnije sam izvadila novu.
2016 08 12
hvala vam cure na odgovoru :D sad mi je malo lakse!
2016 08 12
kaznu nećeš platiti, bez brige. Mami je istekla prošle godine čak nam je i policajac kucao na vrata zbog toga ,:) i rekao: "a, ima i gorih od vas.."
2016 08 12
Ma nemaš problema, lako novu napraviš iako će te tete na šalteru pogledat mrko jer kako se može desit da ne pratiš dokada ti vrijede dokumenti .. :P
2016 08 13
ako ce sve zavrsiti samo sa mrkim pogledom, onda sam mirna 8-)
2016 08 16