Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Molim Vas pomoć

Pozdrav. Nadam se da cete mi pomoci :) spremam se u zagreb u shopping. Znaci trebamo si kupiti odjecu i obucu za svadbu. Gdje ima najveci izbor i eventualno neke akcije? Dali je bolji city centar ili arena? S tim da nebi htjela lutati gradom i kupovati vec bi samo po tim centrima pogledala. Savjeti?
2016 08 18
Ovisi kakve haljine tražiš...ako ćeš baš svečano nešto onda ti je najbolji izbor (po meni) u Importanne centru....tamo imaš na jednom mjestu haljine, torbe, cipele, nakit..... ako ćeš nešto više casual što možeš i kasnije nosit negdje onda možeš i u Arenu pa nać neku lijepu haljinu u ovim klasičnim trgovinama :)
2016 08 18
> Mitzsa: > Ovisi kakve haljine tražiš...ako ćeš baš svečano nešto onda ti je najbolji izbor (po meni) u Importanne centru....tamo imaš na jednom mjestu haljine, torbe, cipele, nakit..... ako ćeš nešto više casual što možeš i kasnije nosit negdje onda možeš i u Arenu pa nać neku lijepu haljinu u ovim klasičnim trgovinama :) A gdje je importane? Cula sam za njega ali gdje je zapravo smjesten?
2016 08 18
Nebi nista presvecano
2016 08 18
importane je ibej. s bolesnim cijenama. definitivno city il arena. sretno u nalasku trazenoga.
2016 08 18
ak nećeš presvečano onda slobodno možeš u centre tipa Arena ili nešto malo veće. Importanne je za fensi šmensi svečano...ja isto za pir radije biram nešto što mogu kasnije koji put obući ;)
2016 08 18
Arena :) Meni osobno je Importane koma.....kič, kič i samo kič.
2016 08 18
Sta onda? City? Predlazete?
2016 08 18
u Cityju imaš Peek and Clopenburg (tako nekako), a oni ti imaju zbilja ok haljina, a cijene su ok, prihvatljive. ima i Modiana, kod njih možeš naći sigurno. improtanne izbjegavaj u širokom luku, kineske gluposti za 1000 kn u veličinama xxs i s.
2016 08 18
Importanne je Konjscinska :) Haljine za 700kn s kojih vise konci i sivane od pvc materijala sto nije za feste jer pobere sav miris hrane i usvicas se u njima za 2h ljeti. Izbjegavaj u sirokom luku!
2016 09 03