Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Iskustva s carinom na parfeme shippane iz EU?

Narucen je parfem s ebay-a, 200ml, vrijednosti cca 260 kn. Zaustavljen je danas paket na carini u Zagrebu jer nema račun? Sto sada? Da li se to carini ili je dovoljno donijeti racun? Posiljka je poslana iz Svedske, ima li netko iskustva? Hvala
2016 08 18
Hvala citala sam to danas ali nista ne razumijem da li se to ne placa ako je shipping iz EU😐
2016 08 18
> dennaa: > Hvala citala sam to danas ali nista ne razumijem da li se to ne placa ako je shipping iz EU😐 nisam sigurna, no radi se o alkoholu pa možda da ili pdv ili carina, bez obzira kaj je eu stavi sliku kaj ti piše,pa će ti cure koje su naručivale znati reći.
2016 08 18
Ja sam već imala problem sličan... Moraš poslati račun na carinu i kad mi je paketić stigao koštalo me još dodatnih 150 kn :(
2016 08 18
> Avrill: > Ja sam već imala problem sličan... Moraš poslati račun na carinu i kad mi je paketić stigao koštalo me još dodatnih 150 kn :( Koma to mi je previse na taj iznos😂
2016 08 18
znaaam... meni je srce preskočilo dok sam čula ,:(
2016 08 18
Godinama naručujem parfeme iz EU i nikad nisam platila niti lipe carine ni PDV-a. Pošiljka iz EU se tretira kao domaća pošiljka, kao da naručuješ iz Osijeka.
2016 08 19