Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Adminka prestala blokirati?

Svako toliko naletim na profile sa negativnim ali nisu blokirani, dapače aktivni su, neki dan sam se i sama javila vezano za neku korisnicu što šalje oštećene artikle i nije ju htjela blokirati. Samo je rekla ostavi negativnu i tjt to nešto novo? negatine su svakako dovoljan dokaz da ne surađujemo s korisnicama-ali samo me zanima? :)
2016 08 24
možda joj je bio rođendan? :")
2016 08 24
Javite joj se u inbox, kratko je mozda tu al radi :)
2016 08 24
Policija nema s tim ništa, svi su oglasi slobodna volja prodavatelja i kupaca. no, iznad nekog iznosa nije mi poznato baš kojega može za tužba prevaru.Stoga se treba udružiti, tako rade drugi, čak im i admini pomažu i zajedničkom tužbom naprijed na sud. U tom slučaju troškovi se dijele, ali tužbom koja bi bila sigurno u korist prevarenih vraća onima koji su tužili. Problem nastaje kada se naleti na nekoga tko nema ništa pa mu se ništa ne može ni ovršiti. Dakle, ponovo samo zajednički možemo ako ne mnogo onda barem pola njih stjerati u kut!
2016 08 24
Tu sam vec par godina i bilo je toga da je nekoliko korisnica zajedno tužilo prevaranticu, ali sud je tužbu odbacio
2016 08 24
Sreća pa me ne zanima ništa što takve prodaju.
2016 08 24
> laangelina: > Sreća pa me ne zanima ništa što takve prodaju. Sreca ni mene i zaobilazim ih u sirokom luku :D :D
2016 08 25
Zasto kupujete od osoba s nula povratnih koje su imalo sumnjive? Kod takvih profila tražite slanje pouzecem.
2016 08 25
> tamaravx: > Tu sam vec par godina i bilo je toga da je nekoliko korisnica zajedno tužilo prevaranticu, ali sud je tužbu odbacio Ma tko.:/ Prvi put čujem da su se kokoske ovdje uopće i uspjele dogovoriti za ikakvu tužbu. :s Uvijek je "tresla se brda rodio se mis". :|
2016 08 25
> Uljeshura: > > tamaravx: > > Tu sam vec par godina i bilo je toga da je nekoliko korisnica zajedno tužilo prevaranticu, ali sud je tužbu odbacio > Ma tko.:/ > Prvi put čujem da su se kokoske ovdje uopće i uspjele dogovoriti za ikakvu tužbu. :s > Uvijek je "tresla se brda rodio se mis". > :| Vala baš!
2016 08 25
Žene vrlo je jednostavno. Ne kupujte od nekoga tko nema povratnih ili ima par povratnih sa sumnjivih profila. Googlajte prije nego uplatite novce. Trazite dodatne slike kako bi vidjele da osoba zaista posjeduje artikl koji prodaje. Isto tako žene ne šaljite artikl prije vidljive uplate na racunu! E sad kad sam sve ovo napisala sad ces vidjet za par dana kad mene netko prevari :D
2016 08 25
> Uljeshura: > Ma tko.:/ > Prvi put čujem da su se kokoske ovdje uopće i uspjele dogovoriti za ikakvu tužbu. :s > Uvijek je "tresla se brda rodio se mis". > :| Daavno sam to vidjela, bila je tema na popularnim temama.. započinjala je nekako 'lista svih prevarenih od..' > mara0304: > Žene vrlo je jednostavno. Ne kupujte od nekoga tko nema povratnih ili ima par povratnih sa sumnjivih profila. Googlajte prije nego uplatite novce. Trazite dodatne slike kako bi vidjele da osoba zaista posjeduje artikl koji prodaje. > Isto tako žene ne šaljite artikl prije vidljive uplate na racunu! > E sad kad sam sve ovo napisala sad ces vidjet za par dana kad mene netko prevari :D slažem se.. ja sam uvijek na oprezu..a ako mi se nešto baš jako svidi a profil je nov, tražim pouzeće. Dosad nisam ni jednom bila prevarena ,:)
2016 08 25
> > mara0304: > > Žene vrlo je jednostavno. Ne kupujte od nekoga tko nema povratnih ili ima par povratnih sa sumnjivih profila. Googlajte prije nego uplatite novce. Trazite dodatne slike kako bi vidjele da osoba zaista posjeduje artikl koji prodaje. > > Isto tako žene ne šaljite artikl prije vidljive uplate na racunu! > > E sad kad sam sve ovo napisala sad ces vidjet za par dana kad mene netko prevari :D > slažem se.. ja sam uvijek na oprezu..a ako mi se nešto baš jako svidi a profil je nov, tražim pouzeće. Dosad nisam ni jednom bila prevarena > ,:) tako je najbolje
2016 08 25
> mara0304: > Žene vrlo je jednostavno. Ne kupujte od nekoga tko nema povratnih ili ima par povratnih sa sumnjivih profila. Googlajte prije nego uplatite novce. Trazite dodatne slike kako bi vidjele da osoba zaista posjeduje artikl koji prodaje. > Isto tako žene ne šaljite artikl prije vidljive uplate na racunu! > E sad kad sam sve ovo napisala sad ces vidjet za par dana kad mene netko prevari :D ja sam nova, ali sam pročitala dosta starijihh tema na forumu.i moram reći kako se puno cura tu žali na profile koji imaju jako puno povratnih i ucjenama ih sprječe u ostavljanju negativnih jer kao one imaju puno povratnih a njima nito ništa nemože
2016 08 25
> lorena159: > > mara0304: > > Žene vrlo je jednostavno. Ne kupujte od nekoga tko nema povratnih ili ima par povratnih sa sumnjivih profila. Googlajte prije nego uplatite novce. Trazite dodatne slike kako bi vidjele da osoba zaista posjeduje artikl koji prodaje. > > Isto tako žene ne šaljite artikl prije vidljive uplate na racunu! > > E sad kad sam sve ovo napisala sad ces vidjet za par dana kad mene netko prevari :D > ja sam nova, ali sam pročitala dosta starijihh tema na forumu.i moram reći kako se puno cura tu žali na profile koji imaju jako puno povratnih i ucjenama ih sprječe u ostavljanju negativnih jer kao one imaju puno povratnih a njima nito ništa nemože Je...kak da ne..pa nisu one zlatne krave i treba im se klanjati. 😈
2016 08 25
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija