Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Adminka prestala blokirati?

> Winxica: > > lorena159: > > > mara0304: > > > Žene vrlo je jednostavno. Ne kupujte od nekoga tko nema povratnih ili ima par povratnih sa sumnjivih profila. Googlajte prije nego uplatite novce. Trazite dodatne slike kako bi vidjele da osoba zaista posjeduje artikl koji prodaje. > > > Isto tako žene ne šaljite artikl prije vidljive uplate na racunu! > > > E sad kad sam sve ovo napisala sad ces vidjet za par dana kad mene netko prevari :D > > ja sam nova, ali sam pročitala dosta starijihh tema na forumu.i moram reći kako se puno cura tu žali na profile koji imaju jako puno povratnih i ucjenama ih sprječe u ostavljanju negativnih jer kao one imaju puno povratnih a njima nito ništa nemože > Je...kak da ne..pa nisu one zlatne krave i treba im se klanjati. > 😈 ma znam,ali i na facebooku se svi smiju krpicama i kako cure sa jako puno povratnih zezaju i omolažavaju cure koje su nove i koje neimaju puno i čitajući teme ovdje,a i komentare na faceu jako se svi ljute jer administratori uvijek su na strani ovih sa puno i njima brišu te negativne pa ispada kako su sve ok,a neznam ovdje sa nova i neznam oću li staviti kaj u prodaju jer me strah iskreno.
2016 08 25
Uz poštivanje pravila i određene mjere opreza (mislim da se već po načinu komunikacije mogu prepoznati neozbiljne osobe, pa od takvih ne kupujem da je ne znam kako primamljiv oglas), ova stranica nudi fantastične mogućnosti. A da nas ima svakakvih... ima! Ali kad se to ukalkulira u početnu jednadžbu, uz upotrebu malo zdrave logike, stvari funkcioniraju bez problema.
2016 08 25
Nemojmo pretjerivati s paranojom prema osobama s 500+ povratnih samo zato jer su jedna-dvije bile tako neinteligentne da su pokušale zlorabiti svoju prednost. x-) (vidimo kako je to "uspjesno"prošlo , zar ne?) Ako imate uplatnice, ili bilo kakav dokaz, tko vam realno što moze? Nitko ništa. Dokaz je krasna stvarčica. :*
2016 08 25
Cini mi se da sam prvo ja pa i ostatak krivo shvatili ili... sad citam uvod i ispada da je zanzara prijavila tu sa puno neg.i da adminka nije htjela blokirati ? Prvi put sam shvatila da nije prijavila vec se samo pita zasto vec nije blokirana.
2016 08 25
Svasta..rekla bih da je pisalo samo zasto vec nije blokirana a da admin nije upoznat. Weird :/
2016 08 25
neznam.ja sam pročitala nekoliko tema di suse javile te blokirane zbog preprodaja pa su odblokirane jer su ih druge cure branile na forumu, dok neke su blokirane radi istih stvari,a nisu odblokirane jer ih nitko nije branio i imaju malo povratnih. mene nezanima tko preprodaje ii ne ,smiješne su mi nabijene cijene za sh odjeću,no svatko nek stavi šta želi. samo je nepravedno da neke su odblokirane ili prodaju sa drugih profila,a druge baš te koje imaju manje(maloo) povratnih ne smiju. isto vrijedi i za negativne.može se naći na facebooku dosta tih screenshoot. tema kaj su ljute cure objavile po grupama. *isprike na pravopisu,pišem preko moba,zeza me tipkovnica.
2016 08 25
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija