Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

velika razlika u godinama

30 g..otac i djed mi može bit
2016 08 26
> Adriana90: > > SonjaSpoljaric: > > > SilaVila: > > > Tko voli,nek izvoli. Poštujem svačiji izbor. Osobno ne bih i da imam 20,a on 50 -katastrofa. :) Haha > > šta kažu ove od 20g. > Kažu da nema šanse :D , sa 50 je čovjek u solidnim godinama, ali za 20.. bit će djed koji ode spavati nakon večernjih vijesti jer ujutro mora ići na urologiju na pregled prostate, a ona žena koja bi još uvijek izašla na večeru, otišla na more.. u pravu si, ja imam neke godine pa mi to ne smeta, al mlada o tome nije razmišljala
2016 08 26
al oni se ponose da imaju mladu ženu, kao frajer je, a mnogi imaju i poneku izraslinu na glavi x-) x-) x-)
2016 08 26
Evo ja imam 21 i mislim da meni veza s 30 godina starijim muškarcem ne bi dugo funkcionirala, kamo li brak. Nekako mi je 15-16 godina zadnja prihvatljiva razlika za zdravu vezu. Ono šta su cure već rekle, za ispijat kave (if you know what i mean) da, ali za nešto ozbiljno mislim da ne bi fukcioniralo. Ali ko voli nek izvoli. Ako nekome takva veza super funkcionira - drago mi je!
2016 08 26
Još kažu - kad se stari panj zagrije- da je opasno :)
2016 08 26
Salma izgleda odlično za svojih ravno pet banki..ne bi se čudila da su oboje vršnjaci na slici. A gle Sonja, probaj..zašto ne? ako ti ne bude odgovaralo, daj petama vjetra :) Lijepo je kad ti otvaraju vrata, primaknu stolac da sjedneš uz stol, pridrže kaput..pravi kavaliri, nema šta! U pravu si, mlađi to ne rade..i zanimljivo je slušati priče iz prve polovine prošlog stoljeća kad još tvoji roditelji nisu bili u planu i tak to, ne? Ti si polagala vozački u Golfu 5 a on na zaprežnim kolima..u njegovo doba još nisu izmislili asfalt i blato je bilo sveposvud..njegova majka je prala veš (#kaksezoveonajribež???) na potoku sva godišnja doba..sve je to jako lijepo slušati..ali sat-dva :) E da..ovo mi je malo zamršeno..šta bi bilo vaše dijete njegovom unuku? stric?
2016 08 26
čuj , ja imam neke godine, nebi pobjegla,već bi se prilagodila :P
2016 08 26
> SonjaSpoljaric: > čuj , ja imam neke godine, nebi pobjegla,već bi se prilagodila :P A gle..kak s veli "Bolje je živjeti jedan dan kao lav, nego sto kao ovca"? i kaj te briga što drugi misle..ako ti se sviđa i ako se možeš prilagoditi, zgrabi ga..i uživaj :)
2016 08 26
Ja imam 24 i čovjek od 54-55 je 10 godina stariji od moje mame... ,:( soooooou- no freaking chance, da ima milijune/milijarde, nemam ja želudac za to :D
2016 08 26
> emili1: > > SonjaSpoljaric: > > čuj , ja imam neke godine, nebi pobjegla,već bi se prilagodila :P > A gle..kak s veli "Bolje je živjeti jedan dan kao lav, nego sto kao ovca"? i kaj te briga što drugi misle..ako ti se sviđa i ako se možeš prilagoditi, zgrabi ga..i uživaj :) takvog imam već doma x-) x-) x-) al panj nikako da se zapali x-) x-)
2016 08 26
A majke ti mile...pa kaj bi delala s dedekom od skoro 80 let 😜😜😜 Ovaj moj od pet banki još je skroz okej i svakaj on još more 😢😢 No...dosta zafrkancije...i da sam mlađa ne bih si priuštila tu razliku...puno je to a i trebaš imati želudac za tak nekaj. A kaj se drugih tiče, nije moja briga.
2016 08 26
> Winxica: > A majke ti mile...pa kaj bi delala s dedekom od skoro 80 let 😜😜😜 > Ovaj moj od pet banki još je skroz okej i svakaj on još more 😢😢 > No...dosta zafrkancije...i da sam mlađa ne bih si priuštila tu razliku...puno je to a i trebaš imati želudac za to... > A kaj se drugih tiče, nije moja briga. SAD TI JE NAJBOLJI to su za njih sada najbolje godine :P
2016 08 26
s dedekom od 8o g.nebi ti bilo teško, staviš ga spavat, daš mu tabletu za srce,za tlak, zamoliš ga da izvadi zube da se ne uguši,pokriješ ga, izgasiš svjetlo i on ti zaspi ko beba x-) x-) x-)
2016 08 26
😜😜 I kakve sam sreće, tak još trideset let 😊😊 Fala, ne bih!
2016 08 26
mazi ga i pazi da što kašnje bude ko beba :P
2016 08 26