Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

velika razlika u godinama

ovdje ne mislim naMADONU, ona si to može priuštiti,ja sam običan smrtnik, i da platim niko mi nebi došao, :D :D :D nego općenito
2016 08 26
> SonjaSpoljaric: > > SilaVila: > > Tko voli,nek izvoli. Poštujem svačiji izbor. Osobno ne bih i da imam 20,a on 50 -katastrofa. :) Haha > šta kažu ove od 20g. Sonja, meni je 40,pa ti reci jel mi treba baš neko od 70?! :D 8-)
2016 08 26
> Adriana90: > > SonjaSpoljaric: > > > SilaVila: > > > Tko voli,nek izvoli. Poštujem svačiji izbor. Osobno ne bih i da imam 20,a on 50 -katastrofa. :) Haha > > šta kažu ove od 20g. > Kažu da nema šanse :D , sa 50 je čovjek u solidnim godinama, ali za 20.. bit će djed koji ode spavati nakon večernjih vijesti jer ujutro mora ići na urologiju na pregled prostate, a ona žena koja bi još uvijek izašla na večeru, otišla na more.. Bravo! :)
2016 08 26
nikako, to ti više odgovara za mene x-) x-)
2016 08 26
ma ustvari,pravo da ti kažem, ja ti se volim s njima družiti, ako je fin popričati malo, općenito oni su ti bezopasni, :D :D :D njima je ostala samo želja :D :D :D a nekima ni to
2016 08 26
do posljednjeg dahaa :)
2016 08 27
> SonjaSpoljaric: > a opet ima takvih,moja susjeda nije bila sretna doma i došla starome 30g stariji, nije joj falilo ni > ptičije mljeko al nije imala svoju slobodu,i kad je negdje išla maltene je morala imate > -ispričnicu- sad kad ga više nema kaže da još uvjek gleda na sat da nebi zakasnila 8-) Istina sve, ali drage moje cure ne zaboravite,morate vodit racuna da nocnih tabletica ne nestane jer ce vam noc proc u uspomenama na vrsnjake :)
2016 08 28
bila sam jednom na jednom sastanku, s nama je bila jedna ljepuškasta žena možda oko 5og. na sredini tog sastanka ušao je jedan star čovjek da ovoj ljepuškastoj gospođi dade ključave od auta. istog trena smo mislili da joj je tata, kad tamo to joj je suprug od 84g. ostali smo bez teksta
2016 08 28
Najiskrenije brak gdje je razlika 10, 15 godina ja smatram necim sto je uredu. Ali sve preko toga 20, 30 je stvarno previse... Pogotovo kada je djevojka u dvadesetim godinama, a on u pedesetima. Al doslovno kao tata joj djeluje ,:(
2016 08 29
slažem se s tobom, sve ostalo je ružno za oko, i nezna se koga žaliti nju ili njega
2016 08 29
Malo sam bacila oko na raspravu... ima duhovitih komentara :-) ali ako ćemo ozbiljno, svi mi prethodni komentari djeluju kao opasno generaliziranje. Pa tko traži muškarca s točno određenim brojem godina? Zar si djevojke danas zacrtaju točan plan i strogo ga se pridržavaju?! Ono, ne smije biti mlađi od mene godinu dana, i ne stariji od osam? Ne mogu vjerovati da to tako funkcionira. Zar se ne traži čovjek određenih kvaliteta, a ne određenih godina? Dobro, 30 godina je stvarno velika razlika, ali pomalo me smeta što se većinu žena koje imaju starije muževe automatski proglašava sponzorušama. A nije uvijek baš tako :D
2016 08 29
> NadaMihaljevic: > Malo sam bacila oko na raspravu... ima duhovitih komentara :-) ali ako ćemo ozbiljno, svi mi prethodni komentari djeluju kao opasno generaliziranje. Pa tko traži muškarca s točno određenim brojem godina? Zar si djevojke danas zacrtaju točan plan i strogo ga se pridržavaju?! Ono, ne smije biti mlađi od mene godinu dana, i ne stariji od osam? Ne mogu vjerovati da to tako funkcionira. Zar se ne traži čovjek određenih kvaliteta, a ne određenih godina? > Dobro, 30 godina je stvarno velika razlika, ali pomalo me smeta što se većinu žena koje imaju starije muževe automatski proglašava sponzorušama. A nije uvijek baš tako :D bogme danas neke cure imaju dobro razrađeni plan - uhvati muškarca s debelim novčanikom da možeš sigurno uživati, znaju one da ljubav kratko traje, a lova sva vrata otvara :P pametne cure :P
2016 08 29
Prevelika razlika u godinama će ,kad-tad, postati preveliki problem.Makar ,NadaMihaljević je dobro rekla,pa ne biramo valjda partnere samo s točno određenim godinama?Neki stariji mogu biti puno "mlađi" duhom i ponašanjem od puno mlađih (i muški i ženski).Biramo ih ,valjda, po nekom našem senzibilitetu ,privlačenju i sklonosti u određenom momentu života,iskustva.30 godina mi se čini previše,ali ljudi imaju različite ukuse i sklonosti,što je ,zapravo,super.
2016 08 30
> Newenter: > Prevelika razlika u godinama će ,kad-tad, postati preveliki problem.Makar ,NadaMihaljević je dobro rekla,pa ne biramo valjda partnere samo s točno određenim godinama?Neki stariji mogu biti puno "mlađi" duhom i ponašanjem od puno mlađih (i muški i ženski).Biramo ih ,valjda, po nekom našem senzibilitetu ,privlačenju i sklonosti u određenom momentu života,iskustva.30 godina mi se čini previše,ali ljudi imaju različite ukuse i sklonosti,što je ,zapravo,super. da imaš pravo i tako neke strefi baš ovaj stari, neki su uspjeli biti sretni do kraja, bogme mnoge su utekle :D
2016 08 30
1 2 3