Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kategorije?

Odem sa svog kompa na krpice i gore samo osnovni nekakav izbornik (odjeća, obuća...), a na poslu kad odem postoje i podkategorije (bluze,jakne...).O čemu to ovisi?? Ja uvjerena cijelo vrijeme da podkategorije ne postoje
2016 08 31
Kod mene je isto tako otkako su nove krpice...javljala sam se adminu u vezi tog problema već 10-ak puta, ali ništa nije riješeno (uvijek je odgovorila na poruku da se na tome radi)...inače postoje sve podkategorije, pretraživanje se može sortirati po gradovima, cijenama itd....Ja ne znam o čemu to ovisi, pokušajte se javiti adminu, možda budete bolje sreće i odluči riješiti problem, sretno!!!
2016 08 31
meni je tako prek moba..,ne znam da li i drugima
2016 08 31
klikneš na kategoriju i otvori se stranica s podkategorijama
2016 08 31
možda je tako kod vas, ali kod nas nažalost nije...kod mene nema nikakvih podkategorija, Stela26 pošaljite poruku adminu, možda se vama smiluje i pokuša riješiti stvar
2016 08 31
dajte vi koji ne vidite podkategorije probajte stisnut ctrl, i dok držite stisnite minus, odnosno crticu - ili držite ctrl i skrolajte mišem prema dole
2016 09 03