Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Čakovec - zašto ne mogu naći ???

Večer cure :) Bila sam prekjučer u ČK-u u potrazi za običnim crnim pamučnim tajicama i kamo god otišla - nema !! Jel možda netko zna gdje bi ih mogla kupiti? Neka trgovina il nešto? Jer obišla sam cijelu Galeriju Sjever i bila sam u gradu ali ništa :( Hvala unaprijed ako netko zna <3
2016 09 01
Pogledaj u Amadeusu ako ga ima tamo. Koštaju oko 50 kn, ali su stvarno kvalitetne i meni traju već treću godinu! :)
2016 09 02
Super, hvala ti :D
2016 09 02
Kako ne? Pa baš pred par dana bila u New Yorkeru, imali su ih bar tridesetak izloženih.. ako nije ova predškolska euforija sve pokupovala :')
2016 09 03
> iClassy: > Kako ne? Pa baš pred par dana bila u New Yorkeru, imali su ih bar tridesetak izloženih.. ako nije ova predškolska euforija sve pokupovala :') Može biti da je jer sam pregledala sve baš u svakom dućanu i pitala tete kaj rade tamo - nemaa :,'(
2016 09 04
> Avrill: > > iClassy: > > Kako ne? Pa baš pred par dana bila u New Yorkeru, imali su ih bar tridesetak izloženih.. ako nije ova predškolska euforija sve pokupovala :') > Može biti da je jer sam pregledala sve baš u svakom dućanu i pitala tete kaj rade tamo - nemaa :,'( Onda Amadeus ili eventualno Maxi Nova makar je njihova kvaliteta upitna, ali zna se nać dobrih stvari :)
2016 09 04
Imaš u h&mu super tajice, naruči dodju nekih 69 kn ali su jako kvalitetne i drže jako dugo!
2016 09 12