Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

HITNO!! POGLEDAJ

Jel iko salje v sloveniju?
2016 09 02
Zašto bi itko odbio slati u Sloveniju ?Upitno je samo da li Vam je to isplativo jer je poštarina velika.Ima puno žena na krpicama koje rade u Sloveniji,pa probajte pronaći koju takvu da Vam kupovina ovdje bude povoljnija :) A i oni uz granicu vjerovatno mogu takvu uslugu učiniti samo treba lijepo pitati.
2016 09 02
Zašto je to "hitno"? :/
2016 09 02
> Uljeshura: > Zašto je to "hitno"? :/ Apstinencijska kriza? :o :o x-)
2016 09 02
Pa nije tako skupo ako se šalje kao pismo. Naravno, ovisi što se šalje. :)
2016 09 02
isplati se ako se neka laksa i manja stvar salje,ali ove vece,budite sigurni,oderat ce vas postarina :|
2016 09 02
ovisi o težini.slala sam dosta puta van kao pismo i nije došlo previše s obzirom na udaljenost. s tim kako ja nisam slala preporučeno i slala sam poklone.sve je stiglo u roku 5-10 dana,uključujući "otok" i skandinaviju.
2016 09 02
Znam da ovo nije tema za to ali jel ima neka dobra osoba koja bi poklonila nesto odjece vel.36 ili obuce,studiram pa nemam bas novaca za odjecu a znate kako je to na fakultetu
2016 09 02
> viktorija19: > Znam da ovo nije tema za to ali jel ima neka dobra osoba koja bi poklonila nesto odjece vel.36 ili obuce,studiram pa nemam bas novaca za odjecu a znate kako je to na fakultetu pogledaj na temi poklanjam , ne znam koji je točno link. isto na facebooku ima puno grupa di poklanjaju pa možda tamo isto nađeš nešto. ja nažalost nemam ništa u toj veličini.
2016 09 02
> TamaraFerk: > Jel iko salje v sloveniju? Ja sam nedavno poslala knjigu preporučeno poštarina je 75,00 kn , možeš na stranicama pošte pročitati i kalkuliraj, uzmi u obzir da plaćaju u eurima te da svaka banka odbije oko 1 eur za transakciju. Zbroji sve i ako kupac pristane nije problem. l.p.
2016 09 03