Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

bježite momci idu cure

> SonjaSpoljaric: > čini mi se da nitko više nema ni stida ni srama, bilo mladi ili stari, > sve su se vrijednosti preokrenule, i pitam kćer, ima 20g, pročitaj malo ove komentare, > ja tu više ništa ne razumijem, ona mi je samo odgovorila > -šta imaš tu razumit, to ti je danas sve normalno - tko je tu lud tko normalan ;) ;) ;) što je najjače ja imam 18 i to mi nije normalno, iako su svi takvi oko mene :') :')
2016 09 04
pa kako onda biti normalan kad su svi takvi oko nas?
2016 09 04
Sonja, sto s komentarima ovdje? Takvo je vrijeme doslo cini se. I ne mogu se sloziti sa ovim sto je poleirish napisala...jer djeca imucnijih vani narucuju boce skupljih pića i daju si za pravo rezervirat si mjesto (bez prave rezervacije cak,umisle si) i spremni su na sve nebi li sebi dali ogromnu vaznost. Evo da se malo dotaknem guzve u trgovinama kad je sale i slicno, ljudi su jako bezobrazni! Nebi se nitko malo pomaknuo, dok ti ne odustanes ona nece..udarit cete torbom ili s pola tijela al ne odustaje. Oprosti ne postoji. Mah, mogla bih do sutra pisati..
2016 09 04
ja mlade razumijem,mladost ludost, proći će ta faza, al izgleda da je to sve pokvareno od vrha pa nadolje,društvo općenito, kako onda očekivati da mladi budu bolji, nisu ni oni puno krivi 8-) 8-)
2016 09 04
Mislim da je sve globalno otišlo...... Vrijednosti su potpuno izvrnute pa se mladi sukladno tome ponašaju. Naalost dok su uzori Kim i ini ništa bolje se ne moe očekivati. Mislim da puno toga proizlazi iz kucnog odgoja, kada bi se roditelji više bavili djecom moda bi bilo drugačije. Vani s 13 godina s bocom pića????? gdje su roditelji????? Meni ništa vise nije jasno
2016 09 05
di su roditelji,moraju raditi. nekada je muž bio taj koji je radio mame su bile domaćice, a bile su sa nama bake i djedići, danas svi moraju raditi, bake i djediće smo poslali u starački dom a djeca su nam sama doma ili na ulici ;)
2016 09 05
sve do morala osobe
2016 09 05
tako vam izgleda današnja familija, pod istim krovom al skoro pa se ne poznaju 8-)
2016 09 06
> sonja90: > I ne mogu se sloziti sa ovim sto je poleirish napisala...jer djeca imucnijih vani narucuju boce skupljih pića i daju si za pravo rezervirat si mjesto (bez prave rezervacije cak,umisle si) i spremni su na sve nebi li sebi dali ogromnu vaznost. vidim da sam neshvaćena. nigdje nisam napisala imućni, nego neobrazovani. i kad sam mislila na neobrazovanje, mislila sam na ljude koji nemaju volje učiti. ako si kupio diplomu, nisi obrazovan. ako si mitio profesore, nisi obrazovan. ako prijetiš kako bi sebi stekao važno i boljitak u životu, nisi obrazovan. jednako tako za nezaposlene. ne oni koji su na zavodu i šalju molbe pa nađu neki poslić i nađu nekakav hobi pa uspiju s time, nego oni koji kukaju da nema novaca, a ni ne trude se naći posao. makar opet, nisu ni oni nužno nepristojni. odmah. ali kako nezadovoljstvo raste, tako i oni pomalo postaju ogorčeni. a mladi.. ne znam šta na to komentirati, jer sam sve prošla u životu. od 16 godine praktički živim sama, jer sam imala mogućnost, nije mi mama ništa posebno ukazivala na manire, više je baka govorila da moram bit čista, uredna i da ne moram "sagdi bit prva". kroz obrazovanje djeca i ljudi šire vidike. i samim time više prihvaćaju okolinu i različitost oko njih. a moćni ljudi koji kao imaju i novac i sve, a bahati su i bezobrazni - to samo govori o našoj državi i okolini. vani vrlo vjerojatno takav bi bio jad i bijeda. očito samo kod nas funkcionira strahom do pozicije. opet ponavljam - obrazovanje nije diploma na zidu. nezaposlenost nije registracija u hzzo-u.
2016 09 06
Poleirish, gdje spadaju politicari sa diplomom :P ? Oni su obrazovani, ..kako onda..?! x-) Nemoj mi reci da nisu bahati i promjenjeni -da li ih je novac promjenio, zivot, moć ili odgoj, ili su takvi geni..tko ce znati ali nemoj mi reci da su uvijek u pravu. I da, reći da ekonomski faks nije obrazovanje..hmm..Neki ljudi sa tim faksom posteno zaradjuju i zive i ne, nisu sebicni, ne omalovazavaju druge, nisu bahati..da ne nabrajam. A imam poznanika sa faksom, (da tako kazem) jacim od ekonomskom, posteno rade i fino zaradjuju,ali nikad im dosta dokazivanja te neke "velicine", bahatosti i sebicnosti.
2016 09 06
Sve ok, misljenja se razlikuju, da ne bili bi klonovi. Samo sam htjela reći da ne mozemo generalizirati i ograniceno gledati.
2016 09 06
bez brige, moja mama je diplomirani ekonomist. i sama znam šta pišem. bila je direktorica banke i radila u osiguranju itd. sama se makla iz tog svijeta, jer to nisu ljudi. rekla je da se sama i danas može vratiti tom poslu, ali da ne želi. da su to strvinari. kaže da ekonomiju može završiti doslovno bilo tko kome se da i tko ima novaca da si priušti fakultet, ali ti taj fakultet apsolutno ništa ne donosi. i onda se okrenula samoobrazovanju, rukotvorinama i išla je za njegovateljicu. sad je top njegovateljica koju zovu kad je codice rosso. kaže da je bila glupa šta nije išla nešto bilo što vezano za medicinu, nego je slušala starce. ah da. političari su pravi odraz obrazovanih ljudi. ne želim ulaziti u tu raspravu, jer je to pak priča za sebe. sad bi se mogli okrenut i na ratne profitere kao što su mamić i todorić i pola političara. oni nisu obrazovani ljudi, nego lopovi. al kao što sam rekla, to je priča za sebe i zapravo me takvi monopolisti ne zanimaju. mene viši muče građani koji imaju potrebu komentirati, dobacivati i glasno sve iznositi. guess what? zabolime.
2016 09 06
Upsic, spadamo obje u te koje komentiraju :D
2016 09 06
Drago mi je da se Brdo suza i ja u necemu slozismo. Nemojte sad da nestane sve bez traga :D
2016 09 06
1 2