Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Trovanje macaka

SaraKvadra svaka čast tvom dedi i baki, :") :")
2016 09 06
i moju jednu je otrovao kad sam manja bila :( stvarno ne razumijem kako čovjek može takvo nešto se uopće usuditi napraviti :( takvi ljudi ne zaslužuju da se nazivaju ljudima niti ljudskim bićima, fuj :'(
2016 09 06
fedora odlična ideja napravi tako....jer ta djeca samim time njihovi roditelji stvarno nisu normalni!!!
2016 09 07
FlyGirl5 takav je moj žut , predivan je :") :") :") :") :") ne znam što reći i napisati za takve osobe. :@ :@
2016 09 07
Hvala Stela... svi mi koji imamo te male tople čupavce znamo koliko nam znače.... moje misli su s mojim mačkom uvijek i stalno, ma gdje bila i što radila..... ne mogu dočekati da dođem s posla da ga vidim i pomazim :")
2016 09 07
FlyGirl5 Naravno draga životinje osjete i znaju da su voljene i to uzvraćaju, moj pas bili čim pokija uzmem odmah moram i njega maziti. :") :")
2016 09 07
ma životinje su doista DIVNA STVORENJA!!!! Obožavam ih sve! <3 <3 <3
2016 09 07
Isuse, fly, pa imaš garfielda <3 Obožavam žute mačke, i moj je žuto bijeli i, nije da se hvalim, ali najljepši je na svijetu :")
2016 09 07
Da, zanimljivo je kako nisam susrela mačkoljupce koji posebno ne obožavaju žute mačke :") , ovaj mališa je sasvim slučajno odabrao mene i moram priznati da mu je sjekira pala u med (znao je kamo će....) o:) :')
2016 09 07
I moj je nas odabrao, sudbina :D Sad oboje imaju život kakav zaslužuju, bez "zlih" ljudi oko sebe. Da postanu stari, zdravi i debeli, cheers!
2016 09 07
I o mojim mačićima se ne brine nitko, nego samo mi i pokoji susjed ih pomazi..Mami maci koja je od susjeda ponekad dam jesti ali nje često nema jer voli šetati, a tri mala mačića hranim svakodnevno..mislim da susjedi nemaju bas previse novaca za njih, a ne znam kako da ih se sterilizira jer ne pricam bas sa susjedima..sada opet odlazim na faks i srce mi place što ih moram pustiti iako znam da ce se moji nastaviti brinuti o njima..osim toga imam i jednu staru macu koja je bas moja i ona nikako ne voli male mačiće :( Jel netko zna ako je pametno prevesti malu macu od nekih 6 mjeseci od Poreča do Zagreba?
2016 09 07
1 2 3