Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

nadoplati svoj račun na krpicama ??

znači ovako..nemam pojma kako da napunim novčanik... piše napuni novčanik i kada to kliknem ništa mi ne izbacuje. dali još gdje mogu obaviti nadoplatu na račun od krpica... htjela bi promo artikle a neda mi da napunim novčanik :( kaj da radim? :/ ,:( help
2016 09 05
Kada klikneš nadopuni novčanik trebao bi se otvoriti prozor. Ako se ne otvori, probaj pričekati neko vrijeme... meni radi normalno. Mislim da se jedino tako može uplatiti sredstva na račun na krpicama. Sretno!
2016 09 08
hvala na odg :) ne nažalost ništa mi se ne pojavljuje, pokušat ću još sa mobitela.. ali baš neće na kompu, već danima pokušavam..
2016 09 14
Da li još itko ima problem da mu izbacuje error kada pokuša nadoplatiti račun? I možda neki način kako je to riješio. Probala sam više puta i preko moba i laptopa ali ista stvar konstantno. Hvala
2016 09 22
* mali ispravak Funkcionira očito samo s mobitelima koji su na bonove, dakle nisu na pretplatu. Pa ako nekome još šteka kao što je meni probajte s nečijeg koji je na bonove
2016 09 22
ma da ?? a super da ja imam isti problem... ali prije sam mogla nadoplatiti iako sam bila na pretplati.. i još uvijek sam a ne mogu nadoplatiti.. možda je stvar u sustavu... možda admin može to rješiti?????????
2016 09 23
Bok cure...sta se tice ViP clanstva...mozete li mi rec svoje misljenje o tome?
2016 09 25