Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Zagreb - muška odjela Hitno

Pozdrav cure, molim pomoć. Za vikend idem u Zg i trebali bi obići par trgovina sa muškim odjelima kako bi si decko kupio. Molim Vas da li mi mozete preporuciti gdje da odemo da ne moramo lutati okolo, s tim da mi trebaju trgovine sa odjelima svih velicina, znaci zara u kojoj je odjelo mrkva kroj hlace i preuske nažalost ne dolazi u obzir, jer je on ipak temeljitiji hahha i tu uvijek imamo problem oko nalazenja :( Unaprijed hvala svima..
2016 09 06
City Center One East ili West: Peek&Cloppenburg Galileo :")
2016 09 06
> KreativnoSelo: > City Center One East ili West: > Peek&Cloppenburg > Galileo > :") Hvala, bas cemo pogledati :)
2016 09 07
> littlegirl: > > KreativnoSelo: > > City Center One East ili West: > > Peek&Cloppenburg > > Galileo > > :") > Hvala, bas cemo pogledati :) Molim! Sretno s potragom! ;-)
2016 09 07
Samo da napisem za sve ukoliko imaju problema sa potragom od srca preporucam Peek&Cloppenburg, prodavačice su divne i jako uljudne i roba je super. Ruku na srce necete naci odjelo za 1000 kn kao negdje dalje no ako imate problema i ne upadate u obicne gabarite onda cete biti svjesni da placate u startu vise. KreativnoSelo puno ti hvala na savjetu :)
2016 09 13