Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Carinska posla

Pozdrav. Ima li netko slicno iskustvo? Narucila sam neku kremu sa stranice strawberry.net sta bi trebala biti ok i pouzdana stranica. Narucivala sam prije nesto i sve je bilo ok. No sada mi dosao dopis da je carina zaplijenila posiljku i da na email poste posaljem potvrdu placanja te da ce oni poslati carini koja kad utvrdi da je sve regularno poslati kremu. Platila sam ju par sto kn pa ne znam dal je to razlog zapljenjenja? Poslala sam potvrdu posti prije 2 zhedna jos al ni glasa od njih ni od carine niti mi je ista doslo. Dali su samo spori ili ih trebam tlaciti i zvati?
2016 09 06
> maya789: > Pozdrav. Ima li netko slicno iskustvo? Narucila sam neku kremu sa stranice strawberry.net sta bi trebala biti ok i pouzdana stranica. Narucivala sam prije nesto i sve je bilo ok. No sada mi dosao dopis da je carina zaplijenila posiljku i da na email poste posaljem potvrdu placanja te da ce oni poslati carini koja kad utvrdi da je sve regularno poslati kremu. Platila sam ju par sto kn pa ne znam dal je to razlog zapljenjenja? Poslala sam potvrdu posti prije 2 zhedna jos al ni glasa od njih ni od carine niti mi je ista doslo. Dali su samo spori ili ih trebam tlaciti i zvati? možda misle kako je fejk pa zato zovi ih i objasni situaciju. većinom pljene fejkove iz kine:starke,mk gluposti i sl...
2016 09 06
Ja sam imala sličan problem prije malo više od mjesec dana, ali ja sam poslala poštom potrebne dokumente, poštar je došao s paketom za par dana ali sam morala platiti za paket 150 kn :/
2016 09 06
Strawberry net nije iz EU i logicno carina naplacena na iznos iznad 160kn. Koliko pamtim platit cete na artikle 25% pdv-a plus mislim 10% hmm na samo artikle ili sve zaboravila sam. I sto dulje "lezi" kod njih placa se vise.
2016 09 06
> sonja90: > Strawberry net nije iz EU i logicno carina naplacena na iznos iznad 160kn. Koliko pamtim platit cete na artikle 25% pdv-a plus mislim 10% hmm na samo artikle ili sve zaboravila sam. I sto dulje "lezi" kod njih placa se vise. otkud je "stravberi,,"?
2016 09 06
> Aadmminkica: > > Avrill: > > Ja sam imala sličan problem prije malo više od mjesec dana, ali ja sam poslala poštom potrebne dokumente, poštar je došao s paketom za par dana ali sam morala platiti za paket 150 kn :/ > a to si platila carinu ili pdv :/ Carinu
2016 09 06
Bok...tamo od 2009.- 2011.god.nije prošao mjesec da nisam nešta naručila sa straw....ne mogu vjerovati da se sada naplaćuje...užas..... :'(
2016 09 07
Pa ni ja ne vjerujem..prodjem dobrons popustom i sad izgleda da cu morat nadoplacivat, a prosla sam kao dobro tamo jer je bio popust. Ne znam sto mi je ciniti, dali da njih direkt zovem??
2016 09 07
Evo vidim sad mi ipak dosao zuti listic za podignut posiljku, nadam se da nece biti nadoplate
2016 09 07
Nekad je jagoda vraćala novce za carinu, ne znam jel još vraćaju, proguglaj malo.
2016 09 07