Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

UPOZORENJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Dameee...hvala vam svima na podršci i potpori ..puno mi to znači..i što se te podjelile svoja iskustva..baš vam hvala..danas se puno bolje osjećam ..dva tjedna i više sam provela u patnji i plakanju..danas mi je puno bolje..hvala vam zaista od <3..baš mi je puno puno drago što me razumijete ...<3
2016 09 09
> Sanja8888: > > Aadmminkica: > > > lovekrpice55: > > > Možda je on regirao na vrijeme..ja baš i nisam dugo sam čekala > > ja sam jednm imala reakciju, prepostavljam na odjeću ili detergent. > > imam doma kantarion i sa njim sam mazala par dana i nestalo. > > samo ako koristiš kantarion onda ne smješ ići na direktno sunce. > > npr. namažeš se po licu i na sunce jer može doći do kontraefekta. > > mada ko klinka sm se mazaa s tim za sunčanje i bila crna ko crna noć .... > Kantarion i sunce...nikako nikako imam ga koristim za sve ali bilo je po ljeti pa sam se bojala ga namazat zbog sunca ... > mozda orahovo a ne kantarion? > Jednom i nikad vise ...ajme do ožujka sam se ispirala😂😂😂ko asfalt crna ne baš gospina trava i maslinovo, ah mladost,ludost.... orahovo sam pred 3 godine radila, 10 dana prala ruke
2016 09 09
A joj dobro je sve završilo inače se gori od kantariona...od muza familija radi sve to od svojih maslina i Gospine trave bas sa biokova ...vratili se neki dan sa novom pošiljkom svega osim orahovog!!!njega zaobilazim 😂😂😂 :@
2016 09 09
Da podijelim svoje iskustvo.. Imala sam prije cca 4-5 god.dok nisam ni znala za krpice niti sam kupovala polovnu robu. Kod mene je bilo u manjoj mjeri. Dobila sam to od nove zapakirane deke. Nisam znala da je moguce ali jest, drugo nisam nista novo neoprano stavljala na sebe i dermatolog je potvrdio da je moguce. Ono sto pogorsava situaciju je znojenje i ostavljanje tijela mokrim ili trljanje rucnikom/češanje. Odnosno kupat se mora ali tapkat rucnikom lagano po tijelu. Ne, nije prenosivo ni fizickim kontaktom ni preko robe sad npr.korisnice lovekrpice. Mozda bi netko odreagirao isto da uzme taj bas komad robe opet neopran i obuče. Moguce je da je od boje (mozda prevelike kolicine) koja se ispere pranjem ako je u pitanju novi komad. Odnosno ovo se moze dogoditi lako i s novim kupljenim u trgovini. Tako da, savjetujem svima da peru odjecu prije nosenja naravno i ne odustaju od stranice lako jer nema veze s tim, slucajnost.
2016 09 09
I da, zao mi je, grozno je! Uzasno svrbi i nervira al ne brinite, ne ostavlja posljedice samo ne dirajte.
2016 09 09
> Sanja8888: > A joj dobro je sve završilo inače se gori od kantariona...od muza familija radi sve to od svojih maslina i Gospine trave bas sa biokova ...vratili se neki dan sa novom pošiljkom svega osim orahovog!!!njega zaobilazim 😂😂😂 :@ ja imam prijatelje podno biokova,pa i oni mi pošalju g. travu ili sama naberem kad odem do njih...
2016 09 09
> sonja90: > Da podijelim svoje iskustvo.. > Imala sam prije cca 4-5 god.dok nisam ni znala za krpice niti sam kupovala polovnu robu. Kod mene je bilo u manjoj mjeri. > Dobila sam to od nove zapakirane deke. Nisam znala da je moguce ali jest, drugo nisam nista novo neoprano stavljala na sebe i dermatolog je potvrdio da je moguce. > Ono sto pogorsava situaciju je znojenje i ostavljanje tijela mokrim ili trljanje rucnikom/češanje. > Odnosno kupat se mora ali tapkat rucnikom lagano po tijelu. > Ne, nije prenosivo ni fizickim kontaktom ni preko robe sad npr.korisnice lovekrpice. Mozda bi netko odreagirao isto da uzme taj bas komad robe opet neopran i obuče. > Moguce je da je od boje (mozda prevelike kolicine) koja se ispere pranjem ako je u pitanju novi komad. Odnosno ovo se moze dogoditi lako i s novim kupljenim u trgovini. > Tako da, savjetujem svima da peru odjecu prije nosenja naravno i ne odustaju od stranice lako jer nema veze s tim, slucajnost. Točno se to muzu desilo...izvukao od 10 majica (uniforme)tu jednu jedinu koja nije bila oprana jer slucajno zavrsila u sobi(skladištu)umjesto u kupaoni..ko zna čime je tretirana ta roba
2016 09 09
> Aadmminkica: > > Sanja8888: > > A joj dobro je sve završilo inače se gori od kantariona...od muza familija radi sve to od svojih maslina i Gospine trave bas sa biokova ...vratili se neki dan sa novom pošiljkom svega osim orahovog!!!njega zaobilazim 😂😂😂 :@ > ja imam prijatelje podno biokova,pa i oni mi pošalju g. travu ili sama naberem kad odem do njih... Sad mi kaze frendica da beru i po sumi prema Istri ...ja sam mislila da samo na kamenu raste ...svasta čovjek nauci ...ali spas je stvarno ...ljek ...nadam se da je alergija splasnula 💋
2016 09 09
> sonja90: > Da podijelim svoje iskustvo.. > Imala sam prije cca 4-5 god.dok nisam ni znala za krpice niti sam kupovala polovnu robu. Kod mene je bilo u manjoj mjeri. > Dobila sam to od nove zapakirane deke. Nisam znala da je moguce ali jest, drugo nisam nista novo neoprano stavljala na sebe i dermatolog je potvrdio da je moguce. > Ono sto pogorsava situaciju je znojenje i ostavljanje tijela mokrim ili trljanje rucnikom/češanje. > Odnosno kupat se mora ali tapkat rucnikom lagano po tijelu. > Ne, nije prenosivo ni fizickim kontaktom ni preko robe sad npr.korisnice lovekrpice. Mozda bi netko odreagirao isto da uzme taj bas komad robe opet neopran i obuče. > Moguce je da je od boje (mozda prevelike kolicine) koja se ispere pranjem ako je u pitanju novi komad. Odnosno ovo se moze dogoditi lako i s novim kupljenim u trgovini. > Tako da, savjetujem svima da peru odjecu prije nosenja naravno i ne odustaju od stranice lako jer nema veze s tim, slucajnost. Meni je rekla nikako se kupati osim onoga što moraš ..jer sam ja to svojim kupanjem i trljanjem sapunom raširila posvuda..što sam i sama skužila da mi nakon svakoga kupanja sve gore..a taj komad odjeće od kojeg sam dobila je baćen..za svaku sigurnost! :)
2016 09 09
> Sanja8888: > > Aadmminkica: > > > Sanja8888: > > > A joj dobro je sve završilo inače se gori od kantariona...od muza familija radi sve to od svojih maslina i Gospine trave bas sa biokova ...vratili se neki dan sa novom pošiljkom svega osim orahovog!!!njega zaobilazim 😂😂😂 :@ > > ja imam prijatelje podno biokova,pa i oni mi pošalju g. travu ili sama naberem kad odem do njih... > Sad mi kaze frendica da beru i po sumi prema Istri ...ja sam mislila da samo na kamenu raste ...svasta čovjek nauci ...ali spas je stvarno ...ljek ...nadam se da je alergija splasnula 💋 ima je i kod mene, no on sa mora je ipak bolja.
2016 09 09
Jel ti rekla doktorica što je to točno? Meni izgleda kao neke gljivice po tijelu, a toga se stvarno teško riješiti. :-(
2016 09 12
Alergija na nešto novo i ne oprano..ili što je dugo stajalo ili netko drugi nosio :) nisu gljivice :)
2016 09 12
To je onako crveno (ocito) a suho, svrbi nenormalno i siri se cesanjem, nepravilnog oblika. Ne znam s cim bi uporedila... Btw.stvarno neobicno sto se ne smijes tusirat. Ja sam se smjela tusirati al ne natapati u vodi tj.kupati. Nisam se smjela znojiti i ako i bih pod hitno tuš i mazanje.
2016 09 13
1 2 3 4