Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

UPOZORENJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Rekla je dermatologinja..da neće baš baš tako brzo proći...ali da će proći..da se ne brinem ništa...samo da budem opreznija zbog moje osjetljive kože...ma ima svega..treba se paziti..nadam se da ću ovime sve opomenuti..jer govorila je i meni mama...samo čekaj opeći ćeš se..i eto stvarno sam se opekla...tako da ljudi..ovo vam definitivno ne treba..dva tjedna i više..sam provela u kući plaćući od straha i svega..eto danas se konačno malo smijem i tako čak sam podjelila i temu..prije toga sam slabo sa ikim komunicirala od nervoze i svačega
2016 09 08
Ove slike su od prije tjedan dana možete samo zamisliti..koliko se to raširilo i kako izgleda...nelagoda mi je i izlaziti vani..jer se vidi i baš je ružno! :)
2016 09 08
Cure moje drage ja sve što kupim, bez obzira što mi dođe čisto i mirišljavo ,sve operem onda probam, ako mi ne odgovara opet operem i stavim u prodaju, nije da se pravim pametna imam i ja osjetljivu kožu, i zato sve perem, u dućanu probam na majicu koju imam na sebi nikad na golo tijelo. Žao mi je draga lovekrpice55.
2016 09 08
I ja ću ubuduću..nikada više..neću da poletim da probam tek onda na pranje ,:(
2016 09 08
Upravu si ti stela tako i treba
2016 09 08
Ja sam imala po rukama davno davno i dobila kremu sličnog naziva dermazin za visoke opekline OMG...a dobila u kaficu dal od suda dal od deterdženta nakon toga nikad vise evo 20 godina proslo...tako da nemora značiti da ce se vratiti ...brz oporavak zelim
2016 09 08
sestrična sve isprobava na tanku majicu i tajice, jer je u par navrata dobila puno jaču alergiju od tvoje. inače ima jako osjetljivu kožu , odjeća sadrži formaldehid i ostale štetne sastojke kako bi se sačuvala prilikom transporta.
2016 09 08
Imam pari stvari nove s etiketom, to nisam ni probala , većinom dobijem na poklon, mogu biti i čiste i oprane ako dugo stoje u ormaru treba osvježiti robu, bez obzira bila ona naša ili kupljena na krpicama ili u dućanu. Lovekrpice želim ti brzo ozdravljenje. o:) <3 neće se vratiti samo se treba paziti i oprati robu koja stoji dugo u našem ormaru, i koja se kupi.
2016 09 08
Meni mama rekla da je omekšivač najveće zlo za kozu...i tako ja na doljni veš nikad ne stavljam a u šareni samo muzu njemu ne smeta ...to su takvi koncentrati uzas...a svi vole jer lijepo mirisu ...
2016 09 08
Eto pazite se djevojke..nemojte se dovesti u situaciju kao ja..mene čeka tjedni prolaženja ovoga i ne kupanja:(((( ali izdržati ću..ovo nije prelazno..samo da znate..pošto imam puno robe koja je kupljena greškom i koju ne nosim već neko vrijeme..vjerovatno ću dosta toga poklanjati i prodati po niskim cijenama..da ne bacim..ipak mi je malo žao da bacam a imam super robe i nenošene i kratko nošene
2016 09 08
Nije prelazno i meni je rečeno tako..nadam se da se nece ponoviti kao sto se nije ni meni ...brz oporavak 👄
2016 09 08
Ma što ti je nemoj bacati operi ,i stavi u prodaju nije to zarazno, pa ako ćemo tako, ajme meni ja bi odavno umrla, stavi u prodaju normalnu cijenu, i ko je kupi neka si opre opet, ja kupujem na krpicama svima mislim na moju obitelj, i nikom ništa nije. Može biti i od hrane danas nije ništa za čuditi.
2016 09 08
> Sanja8888: > Meni mama rekla da je omekšivač najveće zlo za kozu...i tako ja na doljni veš nikad ne stavljam a u šareni samo muzu njemu ne smeta ...to su takvi koncentrati uzas...a svi vole jer lijepo mirisu ... alkoholni ocat ili medicinski alkohol radi istu stvar.par kapi eteričnog ulja + ocat . jeftinije, prirodnije i bolje za kožu. kod pranja na 90 (donje rublje) samo to koristim. kod pranja flis odjeće,traperica, vune i još nekih ne bi se ni smio koristiti omekšivač, odnosno nije preporučljivo. k tome ide na ruku još jedna teorija (NISAM ISPROBAVALA) x-) , kako se "prave" (pamučne) traperice ne bi trebale prati češće od par puta godišnje jer se uništava tkanina... :s , to neki proizvođači i preporučuju...
2016 09 08
> Sanja8888: > Nije prelazno i meni je rečeno tako..nadam se da se nece ponoviti kao sto se nije ni meni ...brz oporavak 👄 A da je prelazno,prešlo bi na moga dečka eto s njime sam imala najviše kotakta em me on zna zagrliti preko toga nekada se zbuni pa me i poljubi po tome ..ali nije mu ništa..a i na mamu bi prešlo i moje ukućane jer na istom mjestu sjedimo i sve ostalo..a i rekla je dermatologinja da je to gotov čin samo sam ja to kupanjem proširila...sada treba čekat da to prođe i da se ne kupam... naravno sva roba koja je na krpicama je oprana i stoji u posebnom ormaru a i tu robu nisam ni nosila dok imam ovo..a nešto je čak i novo.. :)
2016 09 08
> Aadmminkica: > sestrična sve isprobava na tanku majicu i tajice, jer je u par navrata dobila puno jaču alergiju od tvoje. > inače ima jako osjetljivu kožu , odjeća sadrži formaldehid i ostale štetne sastojke kako bi se sačuvala prilikom transporta. Vjeruj mi da ja ne znam hoću li duže vrijeme išta probati..dok mi malo ne izađe strah i dok se ne povuče ovo
2016 09 08