Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nikog ne vrijeđam

to je drugo, al i to je normalno di su samo žene, tamo di su one nikad nije dosadno :P
2016 09 11
to ti je to, moraš se samo prilagoditi što bolje znaš <3
2016 09 11
hjooj curke ja se vama smijem hahahah
2016 09 11
Koga jos briga za gramatiku na krpicama :P :P
2016 09 11
a slažem se ali neke osnovne stvari se trebaju znati.. poput č/ć ili razlika jel/jer a kad vidim riječi "oped", "sumljam", "poso", "podcjeti me" i slično dođe mi da se ubijem :'D :'D
2016 09 11
> SonjaSpoljaric: > to je drugo, al i to je normalno di su samo žene, tamo di su one nikad nije dosadno :P Ni ja ne shvaćam šta mislite sa svime šta ste komentirala, ali pročitala sam ipak između redaka da vam je jasno, ali ukazujete i na druge probleme na krpicama jer sudjelujete i u drugim temama i na neki svoj način ste simpatična, stvarno! I sigurno dobra osoba, šta je vidljivo iz vaših dobronamjernih komentara... Ali ovdje cura komentira kako joj smeta da se cure ne izražavaju po načelima koje propisuje hrvatska gramatika, pogotovo osnovama koje se uče u osnovnoj školi i smetaju joj pravopisne pogreške, ponekad, a još više šta pišu bez nekog smisla. Eto, da se niste slučajno uvrijedila, jer meni nije namjera nikada da vrijeđam, samo vam ukazujem i olakšavam situaciju, jer je uvodničarka teme u pravu.
2016 09 11
pa palo me smeta,nisam uvrijeđena, al to je -forum-ima puno ljudi, svako govori što misli, svatko piše kako zna, gledam to kao jednu vrst zabave i opuštanje, a ako sad treba paziti dali sam napisala gramatički ili ne onda to nije više to
2016 09 11
Pa naravno, to ste sad rekla kako treba... I to je to...kraj priče... Nisu potrebni dodatni komentari ni smajlići ni slike...točno i jasno. O tome govorimo, ne samo o pravopisu, nego i da se razumijemo međusobno i da je jasno šta se priča. Ni meni ne smeta da je tu i tamo krivo slovo...
2016 09 11
hvala, onda neka ovo bude odgovor za sve nas koji smo tu <3
2016 09 11
1 2