Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nikog ne vrijeđam

ali neki ljudi na ovoj stranici stvarno ne znaju pisati. U redu što fulaju gramatiku i to već nekako razumijem, ali neke riječi nemaju smisla kad ih napišu... I tako znam gledati post i razmišljati o tome što je dotična htjela napisat. :') :') :')
2016 09 10
heheh tako je meni kad citam komentare pod bilo kojim clankom na bilo kojem portalu. :/
2016 09 10
upravo to :'D :'D makar ja sam tzv grammar nazi pa kad vidim kak pišu diže mi se kosa na glavi haha
2016 09 10
> AntoniaBea: > upravo to :'D :'D makar ja sam tzv grammar nazi pa kad vidim kak pišu diže mi se kosa na glavi haha Upravo to! :') :') Makar, ja sam tzv."Grammar Nazi", pa kada vidim kak'pišu, diže mi se kosa na glavi. Haha! Pravi grammar nazi bi otprilike tak'nekak'to sročil. :')
2016 09 11
> fedora: > > AntoniaBea: > > upravo to :'D :'D makar ja sam tzv grammar nazi pa kad vidim kak pišu diže mi se kosa na glavi haha > Upravo to! :') :') > Makar, ja sam tzv."Grammar Nazi", pa kada vidim kak'pišu, diže mi se kosa na glavi. > Haha! > Pravi grammar nazi bi otprilike tak'nekak'to sročil. :') Fedora :') Bas ste nam falili ;)
2016 09 11
Da su nepismene korisnice najveći problem na ovoj stranici/forumu, to bi bilo divno. :")
2016 09 11
Pa svima se desi da pogriješimo neko slovo dok tipkamo na mobitelu, a i mobiteli imaju opciju kada sami izbacuju neke riječi (ja sam to odmah maknula jer me nervira)... Nekad pišem na brzinu pa ne primjetim, nego kasnije kada čitam. Ali kako se netko naziva "Grammar nazi", a ima toliko gramatičkih pogrešaka ne samo u svojoj rečenici ovdje,nego i na svom profilu odmah na početku nije mi jasno. Mislila sam da je namjerno pisala u ironiji, ali ....vidim da nije....i Ovo je za nju jer očito ne zna šta to znači i za one koje nisu znali (i ja sam nedavno saznala): Osoba na društvenoj mreži koja povremeno ispravlja tuđe gramatičke pogreške ili u stvarnom životu, takve osobe obično se nazivaju Grammar nazijima. Termin označava osobu koja uvijek pazi da se točno gramatički izražava, a također povremeno upozorava okolinu na gramatičke pogreške, osobito u virtualnom svijetu. Dobronamjeran savjet: ne treba se isticati ako nisi siguran u to šta pričaš...ne završi dobro.
2016 09 11
> Monifique: > Da su nepismene korisnice najveći problem na ovoj stranici/forumu, to bi bilo divno. :") što onda rade na krpicama tako pismene persone''?
2016 09 11
> fedora: > > AntoniaBea: > > upravo to :'D :'D makar ja sam tzv grammar nazi pa kad vidim kak pišu diže mi se kosa na glavi haha > Upravo to! :') :') > Makar, ja sam tzv."Grammar Nazi", pa kada vidim kak'pišu, diže mi se kosa na glavi. > Haha! > Pravi grammar nazi bi otprilike tak'nekak'to sročil. :') Upravo tako. Ovako nas je gospođica samo dobro nasmijala.
2016 09 11
> kikibu5: > ali neki ljudi na ovoj stranici stvarno ne znaju pisati. U redu što fulaju gramatiku i to već nekako razumijem, ali neke riječi nemaju smisla kad ih napišu... I tako znam gledati post i razmišljati o tome što je dotična htjela napisat. :') :') :') tema- nikoga ne vrijeđam ...... al ipak ću uvrijediti...
2016 09 11
Svakom se dogodi tipfeler, ali su mi smiješne te "tzv. grammar nazi", koje ispravljaju druge, a same imaju 1001 pravopisnu grešku. Ne zamaram se previše time, isto tako me ne smeta kad me netko ispravi.
2016 09 11
> SonjaSpoljaric: > > Monifique: > > Da su nepismene korisnice najveći problem na ovoj stranici/forumu, to bi bilo divno. :") > što onda rade na krpicama tako pismene persone''? Mislim da niste shvatili poantu mog posta, a da vam iskreno kažem, ne shvaćam ni ja vašeg.
2016 09 11
razumijela sam poantu al me zabola u oči riječ nepismene korisnice- ;)
2016 09 11
osim toga,morate znati da nas ovdje ima puno različitih žena,mlade,malo starije i još malo starije :P , sve su pismene, nisu sve sa doktoratom, al ih takve treba cjeniti a ne tražiti gramatičke greške , a poantu sam razumijela ne brini
2016 09 11
Okej, možda sam se pregrubo izrazila, ispričavam se. Ono što sam postom htjela naglasiti je da bi bilo super da je gramatika ovdje najveći problem (da nema međusobnog napadanja, vrijeđanja, ispada i slično). : )
2016 09 11
1 2