Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Molim Vas pomozite!

A kaj se veta tiče koji će htjet obaviti eutanaziju, ne znam, ja sam u Zagrebu tako da nemam pojma, i meni na spomen eutanazije koma, jer sam prije dvije godine morala uspavati svog 15-godišnjeg pesa jer je imao moždani i otkazao mu je zadnji dio tijela. Bio se čak i oporavio jer smo išli na terapije, ali nakon drugog udara je bilo užasno jer mu više nije bilo spasa. I to je najgora i najteža stvar koju sam napravila, ali smo morali jer su ga pregledala tri različita veta i rekli su da je to za njega mučenje. Veliki pas od 90kg koji nemre hodati, niti nuždu obaviti sam, počeo je i hranu odbijati, pao na nekih 50-tak kila, e to je bilo tada bojim se nužno. A ovako zdravog peseka nebi nikad nikad nikad uspavala, a opet kažem njoj na dušu...ja sam pokušala pomoć kako znam i umijem i radim sve što je u mojoj moći da ovi peseki dožive isto toliko godina negdje s nekim tko će ih bezuvjetno voljeti.
2016 09 14
draga KyaraX, sve pohvale tebi i tvom nastojanju da pomogneš jadnim pesekima. Potpuno je jasno da si htjela najbolje, pogotovo sada kada si ipričala ovu tužnu priču koja je zadesila tebe i tvog vjernog ljubimca i ne vidim razloga da ti se ostale krpičarke obraćaju takvim tonom jer sve što si htjela jest pomoći jadnim i prekrasnim životinjama! Nadam se da će netko tko ima uvjete uspjeti to prepoznati i spasiti ove prekrasne malce, a isto se tako nadam da "uspavljivanje" na koje se poziva tvoja prijateljica nije drugi naziv za smaknuće pasa na puno ružniji i nedopustiv način, ali mnogima koji se prekobrojnih pasa žele riješiti nije stran i nepoznat !!!!! Hvata tebi još jednom i od sveg srca se nadam da će ovi psi pružiti nekome veliku ljubav i bezuvjetno prijateljstvo! :") <3
2016 09 14
KyaraX svaka cast u nastojanju da pomognes stencima. Nadam se da ce uspjeti pronaci dom i ostatak druzine. Moj savjet, konkretno tebi, eutaniziraj ti to prijateljstvo. Ako drzis do sebe...
2016 09 14
> AndreaKod: > > corygan: > > A jest smislila način na koji će ih udomiti-ucjenom. > > Božemioprosti, što sve svijetom hoda... > e bas to. na kartu sentimentalnost "uspavljivanja" > 1.nijedan veterinar nece uspavat zdravu zivotinju > 2. troskovi uspavljivanja bi ju dosli ko 2 sterilizacije iznenadila bi se sto sve veterinari rade mimo radnog vremena
2016 09 14
> mexicana: > KyaraX svaka cast u nastojanju da pomognes stencima. > Nadam se da ce uspjeti pronaci dom i ostatak druzine. > > Moj savjet, konkretno tebi, eutaniziraj ti to prijateljstvo. Ako drzis do sebe... Potpis na sve.
2016 09 14
> FlyGirl5: > draga KyaraX, sve pohvale tebi i tvom nastojanju da pomogneš jadnim pesekima. Potpuno je jasno da si htjela najbolje, pogotovo sada kada si ipričala ovu tužnu priču koja je zadesila tebe i tvog vjernog ljubimca i ne vidim razloga da ti se ostale krpičarke obraćaju takvim tonom jer sve što si htjela jest pomoći jadnim i prekrasnim životinjama! Nadam se da će netko tko ima uvjete uspjeti to prepoznati i spasiti ove prekrasne malce, a isto se tako nadam da "uspavljivanje" na koje se poziva tvoja prijateljica nije drugi naziv za smaknuće pasa na puno ružniji i nedopustiv način, ali mnogima koji se prekobrojnih pasa žele riješiti nije stran i nepoznat !!!!! > Hvata tebi još jednom i od sveg srca se nadam da će ovi psi pružiti nekome veliku ljubav i bezuvjetno prijateljstvo! > :") <3 Joooooooooj, hvala ti puno od sveg srca na razumijevanju i ovim lijepim riječima. A kaj se mog peseka tiče ja sam sigurna da je njemu puno bolje sad jer trči na nekim velikim livadama i igra se s drugim pesekima. Ja se isto nadam da će naći dom i da će živjeti sretno kao moja dva peseka sad :)
2016 09 14
> mexicana: > KyaraX svaka cast u nastojanju da pomognes stencima. > Nadam se da ce uspjeti pronaci dom i ostatak druzine. > > Moj savjet, konkretno tebi, eutaniziraj ti to prijateljstvo. Ako drzis do sebe... Hvala ti od sveg srca!!!! A kaj se prijateljstva tiče, nije pravo tako i onako jer sam curu upoznala preko najbolje prijateljice jer idu skupa na faks. A nije mi se dalo pisati od frendice frendica/kolegica s faksa. Hvala na savjetu i divnim riječima! :)
2016 09 14
> corygan: > > mexicana: > > KyaraX svaka cast u nastojanju da pomognes stencima. > > Nadam se da ce uspjeti pronaci dom i ostatak druzine. > > > > Moj savjet, konkretno tebi, eutaniziraj ti to prijateljstvo. Ako drzis do sebe... > Potpis na sve. Hvala ti! :)
2016 09 14
tvoji psi su predivni, predivni...... veliki zagrljaj oboma !!! <3 <3 <3 <3
2016 09 14
Hvalaaaaa, to je slikica s mora pa se retriver smijesi od uha do uha koliko je sretan! :))) Da ih nema moj bi život bio prazan :)
2016 09 15
> bellenoel: > ma nisu ljudi kivni an tebe tu, nego na nju, totalno nesavjesno od nje :(( > imamo istog psaaaaaaa *_* maltezeric, jooj sve je > oba su ti divna!! Da, maltezercic je moja mala bebica! A retriver je velika bebica :)
2016 09 15
Onaj tko nema psa, to ne može razumjeti...ali takvo što se kod ljudi ne nalazi ❤️ Da, tri peseka su udomljena, valjda će i ova četiri još naći nekoga...kad su tako preslatki, a onaj mali štenac kaj je skroz crni s bijelom ispod vrata isti moj peso kojeg nema više, ne mogu vjerovat da tako liče. :)
2016 09 15
> FlyGirl5: > tvoji psi su predivni, predivni...... veliki zagrljaj oboma !!! <3 <3 <3 <3 ❤️❤️❤️
2016 09 15
1 2