Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Molim Vas pomozite!

Pozdrav cure, evo htjela bih s vama podijeliti da frendica udomljava peseke. Štenci su mješanci njemačkog ovčara (mama) i još nečega, ali će biti veliki. Cura se nalazi u Križevcima, ali ako se netko javi za peseka, dogovoriti ćete se s njom da vam ga doveze, nema problema. :) Za otprilike dva tjedna će biti spremni za novi dom. Imaju dva dečka i pet curica. :) Ako imate mjesta i želite peseka, javite se meni u inbox pa ću vas upititi dalje k njoj. Molim vas raspitajte se dalje želi li možda netko peseka, jer ako ih ne uspije udomiti, morati će ih uspavati, a stvarno nebi htjela da ih uspavaju jer su premedeni i zaslužuju lijepi dom gdje će sretno živjeti. Molim vas proširite ovu vijest dalje i pomozimo im naći dom!
2016 09 14
"jer ako ih ne uspije udomiti, morati će ih uspavati" sta bi ovo trebalo znacit? to je, dade se iscitati, njena kujica okotila? zbog cega nije sterilizirala kujicu ili je cuvala dok se tjerala ..? pa ne bi trebala uspavati nikoga (a sto je, btw, zakonom kaznjivo!!!) Nazalost - danas ima toliko napustenih pasa da zbilja nije potreba da svaka kujica koti.. time se samo povecava problem pa bi bilo zgodno i humano da barem sad kujicu odvede na sterilizaciju..a sto se tice udomljavanja, da bude strpljiva..ne ide to preko noci..posebice ne s mjesancima mjesanaca. i isto tako - korisno bi bilo da uvjetuje sterilizaciju pri udomljavanju, posebice zenki, nadam se samo da ce moje rijeci doprijeti do cilja :) i da, premedeni su, bas mali medici :)
2016 09 14
a ako kujica nije njena, svakako bi trebalo doci do sterilizacije.. pa sve i da je susjedova ili lutalica. Sretno!
2016 09 14
A u to se nisam htjela miješati, ja da imam kujicu, sterilizirala bi ju i gotovo :) imam dva dečka, pa nemam takvih problema. A rekla je da ako ih ne upije udomiti ili ne upije dati nekoj udruzi da ih udome da će ih uspavati, protiv čega sam apsolutno. Imam dva peseka i nemam više mjesta, ali da mogu uzela bi jednog i razmazila ga :) Kujica je njena i to je njemački ovčar, i to je čistokrvni, a za tatu se ne zna tko je...
2016 09 14
Svu sreću u udomljavanju želim, preslatki su! Čisto informiraj frendicu- uspavljivanje zdravih životinja iz obijesti jer protuzakonito. Svaki savjestan veterinar bi to trebao odbiti, a ako znaš da neki to radi- daj prijavi to. Plus sve ovo što sandrlje kaže, 100% je u pravu.
2016 09 14
Krasno, nema što. :s
2016 09 14
a prekrasno, azili su prazni i samo čekaju da prihvate tuđa legla...... :@ Ulice i azili su puni jadnih životinja upravo zbog ovakvih vlasnika... Ja bi ojoj oduzela i kuju i štence i zabranila da uopće ima životinje bilo koje vrste....i ovo ako ne udomi uspavat će ih - živa ucjena ljubiteljima, nju bi trebalo preko koljena, pa ono debelooooo.... i kako je naprijed rečeno, uspavljivat zdrave životinje.....kamo ide ovaj svijet ?????? moram s teme jer me hvata ludilo...... :@
2016 09 14
A jest smislila način na koji će ih udomiti-ucjenom. Božemioprosti, što sve svijetom hoda...
2016 09 14
> corygan: > A jest smislila način na koji će ih udomiti-ucjenom. > Božemioprosti, što sve svijetom hoda... e bas to. na kartu sentimentalnost "uspavljivanja" 1.nijedan veterinar nece uspavat zdravu zivotinju 2. troskovi uspavljivanja bi ju dosli ko 2 sterilizacije
2016 09 14
> KyaraX123: > A u to se nisam htjela miješati, ja da imam kujicu, sterilizirala bi ju i gotovo :) imam dva dečka, pa nemam takvih problema. A rekla je da ako ih ne upije udomiti ili ne upije dati nekoj udruzi da ih udome da će ih uspavati, protiv čega sam apsolutno. Imam dva peseka i nemam više mjesta, ali da mogu uzela bi jednog i razmazila ga :) > Kujica je njena i to je njemački ovčar, i to je čistokrvni, a za tatu se ne zna tko je... a udruge sve čekaju da uzmu vlasničke štence, samo im još i to fali. :@ :@ :@ al stvarno mrzim ljude koji su neodgovorni, drugim riječima: muko moja, pređi na drugoga! katastrofa! nemam šta drugo reći!
2016 09 14
Krivo je mišljenje "ja imam muške pse, pa nemam tih problema" Tko napumpa te jadne kuje ako ne nekastrirani psi? Savjetuj joj da sterilizira kuju. i da ne bulazni o uspavljivanju. Sretno u udmljavanju, kad je već do tog došlo... drugi put - pametnije :s
2016 09 14
Ja se nadam da će netko psiće udomiti, predivni su...da imam gdje uzela bi jednog-(, al nemam uvjete.
2016 09 14
Nisam htjela nikoga iznervirati, ja sam napisala obavijest da se pesekima pomogne jer nisu ni krivi ni dužni i apsolutno se slažem da je ljudska greška. A ovo šta sam rekla da imam dva dečka pa nemam problema, nemam jer pazim gdje hodaju, u dvorištu su zatvoreni ili su u kući samnom, a veliki je tako i onako neplodan jer je rođen bez jednog jajčeka, a drugo nije u funkciji, a mali je sad dovoljno star za kastraciju koju ćemo obaviti vjerojatno uz ili nakon kaj operiramo patrlu. Tako da, nemam tih problema jer pazim kud mi peseki idu i ne lutaju okolo bez mog prisutstva. Ona kaj će raditi i kaj je pomislila napraviti malim štencima, u to ne ulazim njoj ide na savijest, ja sam joj rekla da je uspavati ih grijeh a ona kako hoće. Tu sam napisala sve iskreno kako je i šta mi je rečeno da se pesekima pomogne, a njoj na dušu ide sve.
2016 09 14
Patelu*
2016 09 14
Svima sam slala obavijest, 3 peseka su našla svoj dom, još su ostala 4.
2016 09 14
1 2