Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Hej ljepotice, moje prijateljice :)

Gdje ima vise potencijalnih frendica nego na krpama? ☺️ Stavljam svoju temu, a i za ostale cure. Nisam bez drustva, ali bi htjela upoznati jos cura i prosiriti svoj krug prijateljica. Mislim da smo sve svjesne da sa godinama neka prijateljstva prerastemo, neke osobe jednostavno odu (kao u mom slucaju, dvije najnajbolje frendice su odselile van Hrvatske), a neka prijateljstva se jednostavno razvodne. Danas tek vidim kad sam "starija" koliko je ptijateljstvo tesko sklopiti. Ljudi du postali jednostavno zatvoreniji, hladniji, nepristupacniji. Di su ona vremena kad ti je bilo dovoljno "e os se druzit samnom"? :D Stoga drage moje, normalna sam mlada 26 godina stara zenica medicinske struke iz Zagreba koja je jako zeljna kava, koja voli modu, muskarce, pse, macke.. Ako ima jos koja od Vas da bi htjela upoznat nove ljude (mene :p) i stvorit novi krug prijateljstva molim da mi se javi za kavu :** P.S Znam ima negdje sigurno ovakva tema, ali ja se drzim one "uzdaj se u se i u svoje kljuse" :))
2016 09 15
Jel se kljusetu posrecilo makar u inboxu? :")
2016 09 16
nije..još!!! očekujem :P
2016 09 16
meni si za druženje premlada, nemamo slične teme a niti interese, no prijateljstvo uvijek dobro dođe pogotovo u današnje vrijeme i to još jedne medicinske sestre. Vi ste kao radilice u mravinjaku, dobro vas je imati uz sebe, te mi nije jasno kako Ti se nitko nije javio... Vjerujem da hoće :) Sretno ;)
2016 09 16
bilo je vec nekoliko takvih tema, ali ne znam jel bilo ikakve koristi :) ja sam uvijek za nova poznanstva, ali dosta cura koje su za to su slobodne i imaju dosta vremena. ja uz malo dijete ne stignem bilo kad i bilo gdje na kavu, a na zalost, malo ljudi to shvaca
2016 09 16
Svaka čast na želji da se uopće druzite i tražite neku novu.x-) :O Prije par mjeseci sam otkacila najblizu višegodišnju prijateljucu. Malko je poludjela pa smo se morale rastati poslije veeelikog promišljanja s moje strane i mnogo godina zajedničkog dijeljenja priča o uspomena... I sad mi sve funkcionira mirno jer tek tu i tamo odem na kavu ili neki izletic sa preostalim muskim (zauzeti odreda u stabilnim vezama) prijateljima, njih petorica musketira :). Ali uopće više nemam zelju pokušavati razumjeti kako žene razmišljaju. :/ Čast iznimkama ali većina mi je kao vanzemaljci. ,:) Sitne priče o nebitnim stvarima, zamjeranja, tracevi, sjedenje i nikad ništa ne-rađenje osim kave eventualno sladoleda....ma.
2016 09 16
> Uljeshura: > Svaka čast na želji da se uopće druzite i tražite neku novu.x-) :O > Prije par mjeseci sam otkacila najblizu višegodišnju prijateljucu. > Malko je poludjela pa smo se morale rastati poslije veeelikog promišljanja s moje strane i mnogo godina zajedničkog dijeljenja priča o uspomena... I sad mi sve funkcionira mirno jer tek tu i tamo odem na kavu ili neki izletic sa preostalim muskim (zauzeti odreda u stabilnim vezama) prijateljima, njih petorica musketira :). > Ali uopće više nemam zelju pokušavati razumjeti kako žene razmišljaju. :/ Čast iznimkama ali većina mi je kao vanzemaljci. ,:) Sitne priče o nebitnim stvarima, zamjeranja, tracevi, sjedenje i nikad ništa ne-rađenje osim kave eventualno sladoleda....ma. ajde netko napokon.nikad nisam razumjela tu potrebu za tračanjem ajde jednom ,a li konstantno ponavljanje jedno te istih stvari i prepričavanja i trčanju ljudi koej nikad vidjela nisam.imam jednu koja već godinama tupi isto i ne miče se s mjesta i čudi se kaj ju izbjegavam.
2016 09 16
> matejica90: > Gdje ima vise potencijalnih frendica nego na krpama? ☺️ > Stavljam svoju temu, a i za ostale cure. Nisam bez drustva, ali bi htjela upoznati jos cura i prosiriti svoj krug prijateljica. Mislim da smo sve svjesne da sa godinama neka prijateljstva prerastemo, neke osobe jednostavno odu (kao u mom slucaju, dvije najnajbolje frendice su odselile van Hrvatske), a neka prijateljstva se jednostavno razvodne. > Danas tek vidim kad sam "starija" koliko je ptijateljstvo tesko sklopiti. Ljudi du postali jednostavno zatvoreniji, hladniji, nepristupacniji. Di su ona vremena kad ti je bilo dovoljno "e os se druzit samnom"? :D > Stoga drage moje, normalna sam mlada 26 godina stara zenica medicinske struke iz Zagreba koja je jako zeljna kava, koja voli modu, muskarce, pse, macke.. Ako ima jos koja od Vas da bi htjela upoznat nove ljude (mene :p) i stvorit novi krug prijateljstva molim da mi se javi za kavu :** Lijepo je da pokusavas naci nova poznanstva, ja sam skoro vec odustala. Nakon sto te dvije najbolje prijateljice zeznu i otkantaju (jedna je nasla decka, druga upoznala neke cure), a govorimo o dugogodisnjem prijateljstvu, ono pravo oravcato prijateljstvo kad smo znale jedne kod drugih biti i po tjedan dana, vise izgubis volju za svim. I da da ne pricam da mi se jedna frendica odselila u Frankfurt, a druga u Zurich. Haha :) ostale su jos dvije super frendice i to je to :) > P.S > Znam ima negdje sigurno ovakva tema, ali ja se drzim one "uzdaj se u se i u svoje kljuse" :))
2016 09 17
To je bome bio dosta velik bazen prijateljica za početak. ,:)
2016 09 18
Drago mi je da ima puno misljenja vrlo slicnih mojem. Nije da sam ja sama. Oduvijek sam se druzila vise sa muskima nego sa zenama. I iz takvog sam djela kvarta, oko mene u krugu od kilometar samo frendovi iz srednje i osnovne. Sad kad sam starija vec mi bas nekako fali zensko prijateljstvo. Imam frendicu, ali ono..odkad je sa deckom uselila za nju je ocito stao svijet :) To mi je apsolutno nerazumljivo :D Eto. Pale su mi na pamet krpice, ovdje je ipak velika koncentracija zena. Hvala na zeljama. Naci cu ja vec neku za ispijanje kavičica :))
2016 09 19
Nije loša ideja. Već je bila tema, ali je nemam u praćenima pa ne mogu linkati. Neka se prijateljstva s vremenom razvodne, društva se ospu, ali ljude se da upoznati na različite načine. Zašto ne pokušati...Najgore što se može dogoditi je da nemate zajedničkih interesa, ne kliknete i sve ostane samo na toj jednoj kavici.
2016 09 19
Pa da, nista se ne gubi kavicom :D Evo ja sam trenutno u poziciji da sam izgubila posao i ne krecem se trenutno previse medu ljudima, tako da na poslu kojeg nemam nemam koga ni upoznati :/ na poslu gdje sam bila sve su vecinom bile kolegice cca 40 god sa naravno svojim obiteljima. Ssa svima sam si ja dobra i cujemo se tu i tamo...ali realno dva smo razlicita svijeta sto po godinama sto po stilu zivota.
2016 09 20
kavica for the win:)
2016 09 20
aj corygan, oces na kavicu? :D
2016 09 20
> matejica90: > aj corygan, oces na kavicu? :D Pazi, Corygan ti ima 50 godina :')
2016 09 21
1 2