Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Krvna slika, savjet?

Hej draga, meni je zeljezo prosle godine bilo 2. Sada nakon godinu dana mi je 14. Dobila sam tablete za zeljezo da pijem svako jutro uz plivit C, takodjer sam jela uz to puno jetrica, cikle, kupinovo vino, povrce, crveno meso. Imas na internetu puno namirnica koje su bogate zeljezom :) Sretno!
2016 09 23
Ja sam iznenada, odjednom dobila anemiju. Zeljezo nisko, ali i feritin, on ti je jako bitan, valjda su ti i to vadili. Moj hematolog je rekso da je najbolje da idem na infuziju zeljeza, par doza i tako je i bilo. Nakon toga zeljezo opet super.
2016 09 24
Ma vise mi je muka od ovoga sto pijem za upalu i po cijele dane sam kao drogirana..nisam krenila sa terapijom još, ne volim tablete a kamoli 2 mjeseca kljukanja istima :/ Ponovo cu vaditi krv kad ozdravim, ne znam za feritin, ovaj doktor se još uci 🤔 Svakako bih prije terapije ispitala sve pa ako može i ta infuzija sa reguliranjem prehrane i ubacivanjem vitamina i lala..sta god, samo da ne ide terapija Bas vam hvala cure, divne ste, nisam očekivala ovoliko savjeta ❤
2016 09 25
Pridruzujem se preporuci za sok od aronije i dodajem kupinovo vino, ako imate di kupiti domace... brzo ozdravite! :)
2016 09 26
> suzistyle26: > Pridruzujem se preporuci za sok od aronije i dodajem kupinovo vino, ako imate di kupiti domace... brzo ozdravite! :) Domaće kupinovo vino i sok svaki dan. Hvala vam! :D
2016 09 26
Iz obiteljskog iskustva preporučujem Nativni proplolis iz Stobreča. Mama je imala željezo 2.8, teta malo iznad 3. Obje su ga pile i "preporodile se". Mami je vrlo brzo željezo bilo 11. Liječnik uopće nije mogao povezati porast željeza s tim lijekom (koji se nalazi u slobodnoj prodaji u ljekarnama), ali je rekao da će ga od sada preporučivati svim svojim pacijentima. Mami ga je preporučila teta, koja je prije nje riješila pitanje željeza u krvi.
2016 09 30
> Meda81: > Iz obiteljskog iskustva preporučujem Nativni proplolis iz Stobreča. Mama je imala željezo 2.8, teta malo iznad 3. Obje su ga pile i "preporodile se". Mami je vrlo brzo željezo bilo 11. Liječnik uopće nije mogao povezati porast željeza s tim lijekom (koji se nalazi u slobodnoj prodaji u ljekarnama), ali je rekao da će ga od sada preporučivati svim svojim pacijentima. Mami ga je preporučila teta, koja je prije nje riješila pitanje željeza u krvi. ovo si moram zapisati jer cesto imam manjak zeljeza kad fali zeljeza cijeli imunitet je doslovno u komi, pa i blaga grlobolja traje mjesec dana, a jaka angina i po 2 mj,. :,'( bez obzira na antibiotike, kao da uopce antibiotici ne djeluju, ali cim se popravi zeljezo nema nikakvih prehlada ni blizu
2016 10 06
Evo curke da javim, prošli tjedan vadila opet krv i jučer me zove doktor da očita nalaz..kaže željezo se popelo na 15, u roku mjesec dana 👌 😊 nisam mu rekla da terapiju Heferola nisam pila, niti jednu kapsulu.. Uspjela sam prehranom, kupinovim sokom domaćim, alkoholom, bez terapije.. Kaže da popijem i drugu pa ponovo kontrola krajem mjeseca i to je to! Još jednom hvala svima na savjetima, svakako cu ubaciti još neke stvari koje ste naveli i evo, može se i bez kljukanja tableta/kapsula 😊😘
2016 11 04
Moj savjet ja sam imala problema sa zeljezom dosta dugo dok nisam napravila sok od cikle mrkve i limuna..imate recept na netu a mogu vam ga i poslat bilo mi je isto zeljezo 2 i heferol i svasta sam pula al priroda je priroda od ovog soka sam digla zeljezo na max i doktori su se cudili kako tako nakon tjedan dana.Javite se ako zelite ili tko god zeli ja cu napisat recept.
2016 11 18
Heferol ti je ok, ali samo kao privremeno rješenje. Ja sam posegla za kupinovim vinom, svaki dan od pola do jedan deci i osjećam se znatno bolje :) Prije sam bila iscrpljena, vamo tamo.. Kasnije sam skužila da je to od željeza. Nastoj što više koristiti prirodne pripravke i piti c vitamin. Ali, isto prirodan. Znači, limunade, jesti citruse itd :) Sretno!
2016 11 24
1 2