Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Anketa (povratne za darivanja i teme za pohvale korisnika)

> SaraKedavra: > 1. Da > 2. Da > 3. Da > > laangelina: > > Što se događa u slučaju da netko nije zadovoljan ishodom darivanja? Znači li to da bi u tom slučaju mogao ostaviti negativnu (neutralnu)? Mislim, ima svega, i to je za očekivati. > Ovaj dio bi trebalo regulirati. Mislim, što se tiče negativnih. Negativna je ako cura uopće ne pošalje poklon. Da se ne bi našla neka uvrijeđena mila Gera sa negativnom kalibra "Cura mi je poslala knjigu, a ja ne volim knjige", "Htjela sam da mi pokloni traperice koje ima na profilu, nije htjela." ili "Poslala mi je bapsku majicu." I slično, jel...Iako se do sada to nikada nije događalo, pa smo definitivno napravile komplikaciju tamo gdje nije potrebno. ,:) Cura mi je poslala knjigu iako sam to i tražila al mi se ipak ne svidja pa cu joj lupit negativnu..to je bila moja situacija sa Stelom 😂
2016 09 22
1. Da 2. Da 3. Da
2016 09 22
Ja mislim da ostavljanje negativne za darivanje u slučaju nezadovoljstva poklonom nije primjereno. Ipak je to poklon, a ako smo jako zadovoljni pozitivna je dapače poželjna. A ako se netko pravi benast pa se koristi darivanjem svaki put da dobije poklon, a ne šalje ništa taj zaslužuje negativnu..
2016 09 22
1. Da 2. Da 3. Da
2016 09 22
> Flemeth: > No mislim da nitko ne bi bio baš toliko bezobrazan da kenjka oko nepogođenog žanra knjige ili nečeg sličnog. haha, pa bila je jedna koja prigovorila kaj je dobila knjigu... e sad da me ubiješ ne znam tko, ali kratko se i ta provlačila po forumu. ,:)
2016 09 22
Nomad dada..korisnica Stella javno blatila korisnicu NikaLuce nakon što joj je ova poslala knjigu parfem i još nesta a Stella njoj nije nista..ccc..
2016 09 22
1. Da 2. Da 3. Da Svima veliki pozdrav od mene :") I ugodan vam dan želim :")
2016 09 22
Bilo bi dobro u sljedećem skupnom darivanju dat smjernice ( volim : kozmetku, knjige, nakit, karamele, sve što vole mladi... :D ) čisto da ne dobiješ biciklističke rukavice a ne znaš ni bicikl voziti :') :') Joj, zato ni ne sudjelujem baš nešto u tim grupnim darivanjima ...
2016 09 22
Ja sam sudjelovala u tim darivanjima i na jednom drugom portalu i uvijek je postojao jedan upitnik koje su parice izmjenile prije darivanja i tako doznale što koja voli, najdraža boja, da li čita knjiga, ima li što protiv rabljenih knjiga, najdraži kozmetički proizvod, hrana, alergija na nešto, itd... Pa kod sljedećeg darivanja predlažem da tko se prvi sjeti još jedne takve teme da smisli nekoliko pitanja koja bi bila prakitčna, pa ćemo još dodatno nadopuniti ako bude potrebno. :)
2016 09 22
Da. Da. Ne.
2016 09 22
1. Da 2. Da 3. Da
2016 09 22
1.Da 2.Da 3.Da
2016 09 22
1. Da 2. Da 3. Ne Pozdrav☺
2016 09 22
Jel mogu ja dodat pitanje u anketu? :D Nema veze s povratnima, ali ima s darivanjima. S obzirom da se svako malo organiziraju nagradnjače na FB-u i blogovima, a onda se ovdje "reklamiraju": "Želite li na forumu FB i blogovska darivanja ili samo ona vezana uz krpice?" Ili tako nešto :D
2016 09 22
> SaraKedavra: > Jel mogu ja dodat pitanje u anketu? :D Nema veze s povratnima, ali ima s darivanjima. S obzirom da se svako malo organiziraju nagradnjače na FB-u i blogovima, a onda se ovdje "reklamiraju": "Želite li na forumu FB i blogovska darivanja ili samo ona vezana uz krpice?" Ili tako nešto :D A teme tipa "može lajk" mi ne bi smetale, ali jedna tema za jednu nagradnu igru, a ne da ista cura otvara svaki dan novu temu dok traje nagradna igra i moli lajkove 10 dana za redom. Nedavno je jedna za najljepši vrt skoro svaki dan otvarala novu temu i molila lajkove.
2016 09 22