Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Anketa (povratne za darivanja i teme za pohvale korisnika)

Živili ]:) Ko reklama za Lidl: 1. Da 2. Da i 3. Da
2016 09 22
1. da 2. da 3. ne :") :)
2016 09 22
Da, da i da 😄 na sva tri anketna pitanja 👍
2016 09 22
Što se događa u slučaju da netko nije zadovoljan ishodom darivanja? Znači li to da bi u tom slučaju mogao ostaviti negativnu (neutralnu)? Mislim, ima svega, i to je za očekivati. To baš nebi imalo smisla, zar ne? Mislim da bi od tri navedene situacije trebalo ostaviti samo skupnu temu za pohvalu korisnika. Mislim da je to sasvim dovoljno. Povratne ostaviti stvarnim suradnjama. Sorry na opširnijem pojašnjenju, znam da je dovoljno da ili ne.
2016 09 22
laangelina da, to je poanta. Da možeš ostaviti ocjenu za darivanje - pozitivnu, neutralnu ili negativnu. Ako se izglasa "ne" onda ne smiješ ostavljati nikakvu ocjenu za darivanje.
2016 09 22
1.da 2.da 3.da
2016 09 22
Po meni se time gubi smisao darivanja, ali dobro. Mislim, ocijenjivati nečiji dar....Ali dobro, nisam nabrijana na temu pa nek bude kako kome drago.
2016 09 22
1. da 2. da 3. ne 🤗
2016 09 22
1. Da
2016 09 22
1. Da 2. Da 3. Da > laangelina: > Što se događa u slučaju da netko nije zadovoljan ishodom darivanja? Znači li to da bi u tom slučaju mogao ostaviti negativnu (neutralnu)? Mislim, ima svega, i to je za očekivati. Ovaj dio bi trebalo regulirati. Mislim, što se tiče negativnih. Negativna je ako cura uopće ne pošalje poklon. Da se ne bi našla neka uvrijeđena mila Gera sa negativnom kalibra "Cura mi je poslala knjigu, a ja ne volim knjige", "Htjela sam da mi pokloni traperice koje ima na profilu, nije htjela." ili "Poslala mi je bapsku majicu." I slično, jel...Iako se do sada to nikada nije događalo, pa smo definitivno napravile komplikaciju tamo gdje nije potrebno. ,:)
2016 09 22
1.Da 2.Da 3.Da ap1. Ako postoji regularna opcija 'Poklanjam', onda bi trebalo regularno biti i ocijeniti korektnost/uspješnost te opcije. Ako na oglas 'Poklanjam haljinu dobro očuvanju, bez oštećenja' platim 15 kn poštarine, a dobijem rupavu štracu, onda želim opciju da poklanjateljicu 'nagradim'
2016 09 22
Cure Da Da Da
2016 09 22
1.Da 2.Da 3.Da Zašto se ne bi trebalo davati povratne za organizirana darivanja? Pa i to je suradnja - neka vrsta zamjene, samo što ne znaš što ćeš dobiti :D Slažem se da je poanta samo darivanje, no ako te cura prevesla i ne pošalje ništa ili pošalje namjerno nešto potrgano/uništeno/neupotrebljivo u bilo kojem pogledu, očito je ciljano da pobere poklon a da joj se ne može ništa reći jer ipak je poslala, jel. Ostavlja gorak okus i nije baš lijepo. I sama sam sudjelovala u organiziranim darivanjima, a i poklanjala "iz čista mira". I uvijek sam se maksimalno potrudila složiti poklon koji će se drugoj strani svidjeti i biti po njenom ukusu. I desilo mi se da sam dobila zauzvrat super poklon, a i desilo mi se da sam dobila poklon koji je sadržavao doslovno stvari namijenjene direkt za smeće (npr. naušnice sa ostacima ušnog voska i zahrđalom onom iglom koja ide u uho :o ). Tu, naravno, ne pričam o stvarima koje su sasvim u redu, ali nije pogođen ukus. Hebiga, to je "rizik" na koji pristaješ sudjelovanjem u darivanju. No mislim da nitko ne bi bio baš toliko bezobrazan da kenjka oko nepogođenog žanra knjige ili nečeg sličnog. Ovoj svojoj s naušnicama nisam ostavila nikakvu povratnu. Ali da mi se opet desi neko takvo iskustvo, negativnu bih spičila bez problema. Jer nije u redu iskorištavati tuđu dobrotu i dobru volju.
2016 09 22
1. Da 2. Da 3. Da
2016 09 22
Pozdrav svima! :") 1. Da 2. Da 3. Da
2016 09 22
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija