Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

pitanje za admina

Pozdrav svima! Imam jedno pitanje. Problem mi je 'prelako' brisanje artikala. Buduci da se primarno sluzim smartphonom kao i dosta korisnica ovdje, ponekad dok zelim nadopisati nesto, prepraviti profil ili svrstati u kategorije, cesto slucajno pritisnem onu sitnu kantucu za smece. pitanje je, da li se moze prije definitivnog brisanja uvesti pitanje tipa 'da li ste sigurni..'? Hvala i lijep pozdrav svima!
2016 09 23
Pozdrav :) To bi bilo super, toliko sam oglasa obrisala na takav nacin...
2016 09 23
Slažem se sa navedenim,isto mislim! :)
2016 09 23
I ja se slažem, pogotovo jer ode dosta prometa dok se ponovo učitaju slike i vremena za napraviti novi oglas. baš sam neki dan isto tako slučajno izbrisala.
2016 09 23
I ja se slažem :)
2016 09 23
Mogu poslati upit, ali to ne ovisi o meni!
2016 09 23
Kaj je najbolje od svega, prije je i bio sličan upit prije konačnog brisanja.. Sada samo nestane kada slučajno stisneš koš za smeće
2016 09 23
Hvala na odgovoru i podrsci!
2016 09 23
Odlična ideja :D
2016 09 24
Slažem se.... ;)
2016 09 24
Slažem se :)
2016 09 24
Ćao imam pitanje i nadam se pozitivnom i brzom odgovoru....naime kupila sam dječju haljinu "dva puta nošenu" a bolje da ne govorim kakva je došla za 100 kn i Uplaceno je za preporuku a poslano obično....želim tu osobu blokirati da ju ne vidim više.....kako to napraviti? Ako treba stavim slike i kopiju razgovora
2016 09 26
> NOELLA: > Ćao imam pitanje i nadam se pozitivnom i brzom odgovoru....naime kupila sam dječju haljinu "dva puta nošenu" a bolje da ne govorim kakva je došla za 100 kn i Uplaceno je za preporuku a poslano obično....želim tu osobu blokirati da ju ne vidim više.....kako to napraviti? > Ako treba stavim slike i kopiju razgovora vidjela sam kako cure otvore temu ako su prevarene i stave na crnu listu.
2016 09 26
I ja se slazem..prije dva dana sam tako obrisala dva oglasa sad moram sve ponovo.. :)
2016 09 26
Dobar dan! Nova sam ovdje i imam pitanje.. Koja su pravila kada Vam se istovremeno javi nekoliko potencijalnih kupaca zainteresiranih za isti artikl? Svima odgovoris na neko pitanje,nitko nije definitivno napisao da kupuje i što ako ih se na kraju nekoliko odluči za kupnju? Kome se onda proda? To pitam jer ne bih htjela ispasti nepristojna i bezobrazna. Ispričavam se ako je pitanje glupo, ali vjerujem da je većina bila zbunjena (kao ja) na početku. Unaprijed se zahvaljujem na pomoći.
2016 09 27
1 2