Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

šta mislite o ovome...tko je kriv???

ja bas nebi obrisala.. jbt kad se ti moras povlaciti radi neke zlostavljacice.. niste zadovoljna suradnjom i bok.. vi bar niste ucjenjeni .. ovo je stvar principa... nek vam siluje box... nece do vijeka.. premda na vama je... ak obrisete mi ostale necemo znat sto se desilo... bar bi trebala imat neutralnu ak nista
2016 09 28
Nikako nemoj brisati! Pa da i ostale cure nalete na nju a ako ti nastavi bombardirat inbox i pisat negativne pobrat ce blok pa joj se to valjda vise isplati na tih 200+ skupljenih povratnih nego da se ispricala i bila postena a ne se brukala za 60kn
2016 09 28
> Chinchilla: > Nikako nemoj brisati! Pa da i ostale cure nalete na nju a ako ti nastavi bombardirat inbox i pisat negativne pobrat ce blok pa joj se to valjda vise isplati na tih 200+ skupljenih povratnih nego da se ispricala i bila postena a ne se brukala za 60kn Kada sam nakon 7 dana dobila onaj odgovor koji sam već par puta kopirala ovdje, da nju nije briga gdje je paket, ona je već tada imala moju negativnu. Pa da je došla i bluza od zlata, ona je nekorektna i ne vodi brigu o tome šta prodaje. Bitno da proda, a to šta sam je pitala kada i kako je poslala, dobijem odgovor kao da sam joj prijetila da mi da popust. Uostalom takva bluza koju sam ja dobila vrijedi najviše 30 kn na e-bayu. Zato mi je uvalila lažnu etiketu, kao da ja ne razumijem. A etiketa samo u vrećici priložena...i odgovor, oproszi etiketu sam izvadila da ti operem bluzu prije slanja...joj šta ja mrzim laži...
2016 09 28
Nema ona sta tebi prati robicu. Sta da si ti htjela nju uzeti za poklon. Ciste gluposti i izmotavanja. Ko zna od cega je etiketa
2016 09 28
Istina .mozda je trebala za poklon sta NETKO zna .nije ok i zena ima pravo ostaviti negativnu neutralnu sta GOD želi .a admin ce vjerojatno blokirati ako ovako nastavi silovat inbox
2016 09 28
evo da vidite kakvo ponašanje i riječnik ima dotična: kopiram.... dress045 Ti si jedno pokvareno smece a ne covjek sram te bilo da nakon toga ato ti je predivna nova cista bluzica dosla idea neni pisati negativan komentar ..vidi se da imas problema u zivotu i da nemas pametnijeg posla nego napadat ljude po krpicama,srami se jadan onaj tko se ponasa kao ti..zalim te!!! prije 1 dan,
2016 09 29
dakle, ta preeeedivna bluzica koja je obična samo malo čipkice ispred, kvaliteta ispod prosjeka, nije problem u bluzi ja samo upozoravam da dotična osoba ne radi prema dogovoru, i da pazite kako se s njom dogovarate...nakon šta čovjek plati i postavi pitanje za slanje, a ona je redovno prijavljivana, ne odgovara na pitanja, robu šalje tek nakon šta je nekoliko puta podsjetiš da to treba napraviti, a kada napišeš da nisi zadovoljan suradnjom jer si čekao robu 11 dana i jer nisi znao kako ti je poslala, a plus toga oglas je bio s etiketom i dobiješ bez etikete, sa nekom priloženom etiketom, onda po meni to nije u redu. I točka....
2016 09 29
Ma ni slučajno nemoj obrisati negativnu, radi ovakvog ponašanja i ovakvog pristupa...samo mi nije jasno zašto ona druga cura nije ostavila također negativnu ili barem neutralnu kao upozorenje...
2016 09 29
> mojekrpice711: > Ma ni slučajno nemoj obrisati negativnu, radi ovakvog ponašanja i ovakvog pristupa...samo mi nije jasno zašto ona druga cura nije ostavila također negativnu ili barem neutralnu kao upozorenje... Ma je ...ona kad je dobila hlače još joj je otavila povratnu pozitivnu....a ja sam na svoje oči vidjela negativnu i još sam joj se javila privatnom porukom da vidim šta se njoj desilo...zbog tajnosti podataka i povjerenja koja je mi je ukazala ta cura ne mogu otkriti o kome se radi...ja sam njoj linkala temu i sve i nije se odazvala, ali mogu ti kopirati naše razgovore, bez da spomenem koja je...
2016 09 29
Kužim, kužim ali svakako trebala je ta cura ostavit barem neutralnu kao upozorenje nama ostalima..
2016 09 29
koliko tko ima povratnih ne bi smjelo biti pravilo baš i niti bi to trebao biti neki uvjet. Ako je zajebala neka snosi krivicu. I bez daljnje drame. Po meni osobno bez obzira na dobiveni artikl suradnja nije baš uspješna, možda ne negativna jer je ipak došlo, ali neutralna svakako. Bez obzira na vračanje osvetničke (cure će shvatiti da se radi o osvetničkoj)
2016 09 29
Čekam da adminka odluči, već mi je obrisala, ali ova cura mi je javila u inbox da će svaki put kad bude vidjela da je obrisano, opet napisati. I šta da radim. Ne želim da je blokiraju, ali ako tako nastavi tražiti ću blok na barem par dana da se smiri. Meni nije to u interesu, neka cura prodaje, ali ja nisam zadovoljna suradnjom i napisala sam kako je bilo.
2016 09 29
Doslo joj je ali ne ono sto je trebalo, znaci bluza sa etiketom, a ova ju je poslala bez etikete pod krinkom ciste robice pa eto onda etiketa morala biti skinuta i poslana odvojeno. Tak svi mozemo, kupimo nesto u ducanu a etiketu pospremimo za ovakve prigode jel :s Nema ti bloka na par dana, to samo na forumu. Ako adminka odluci blokat ce ju za stalno zbog varanja i muljanja (ko zna kolko je bilo prije takvih koje su kao i ova izbrisale povratnu nakon kaj su se natezale s njom) i maltretiranja tebe u inboks
2016 09 29
Tako je netreba tražit adminka ce je blokirati sama jer zna koliko vam je puta obrisala negativnu .dobit ce blok sigurno ako nastavi
2016 09 29
> Nensi1506: > Čekam da adminka odluči, već mi je obrisala, ali ova cura mi je javila u inbox da će svaki put kad bude vidjela da je obrisano, opet napisati. I šta da radim. Ne želim da je blokiraju, ali ako tako nastavi tražiti ću blok na barem par dana da se smiri. > Meni nije to u interesu, neka cura prodaje, ali ja nisam zadovoljna suradnjom i napisala sam kako je bilo. Nensi, komunikacija vam je bila loša. U startu si bila i ti kriva jer si nejasno pitala, al sve ostalo kriva je ona. Neodgovaranje, ignoriranje, drzak odgovor kad se konačno udostojila nekaj napisati i na kraju ostavljanje osvetničke sa njene strane, stvara o njoj lošu sliku i pitam se baš od kud joj i na koji način tolike pozitivne povratne i tolike zadovoljne korisnice. Sve si nekak mislim da je bilo još nezadovoljnih cura al očito im se nije dalo natezati al ti si joj stala na žulj samim time jer si nezadovoljna i k tome još javno otvorila temu. Nisam još doživjela takvu vrstu komunikacije, vjerujem da nije niti malo ugodno, shvaćam iz kojeg si joj razloga ostavila negativnu ali po pitanju traženja njene blokade od strane adminke, tu nemaš uporište. Zna se koji su razlozi blokade korisnica a takvo drsko ponašanje bez obzira koliko je to ružno i odvratno ipak nije dovoljan razlog za blok. (koliko god mi to željele)
2016 09 29
1 2 ... 5 6 7 8 9