Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

šta mislite o ovome...tko je kriv???

Ostavi joj bar neutralni komentar. Možda će baš netko zbog tebe i biti u toj situaciji. Jer nisi upozorila. Čemu strah od osvetničke ocjene?
2016 10 06
> NomadOrganic: > Ostavi joj bar neutralni komentar. > Možda će baš netko zbog tebe i biti u toj situaciji. Jer nisi upozorila. > Čemu strah od osvetničke ocjene? Ostavljala sam joj negativne, ali i ona meni. Adminka je obrisala, a ova opet. I jednostavno, trebalo bi je blokirati itd. Imala sam drugih prioritetnih problema svojih, i baš se pogodio loš trenutak kad su mi se i privatno dešavale loše stvari pa sam odustala zbog nedostatka energije. Eto iskreno tako. A onda sam vidjela u nekoj temi da je prijavljena za krivo tagiranje, pa će kad tad nadrapati.
2016 10 06
Čak se i događalo da takve silovatelje sa osvetničkim povratnim administrator bloka ,:) Problem je što tebe boli tvoja negativna koju možeš lako diskreditirati, više nego što te izigrala. Još manje te zaboli za ostale krpcarke jer se ne zna uopće o kome je riječ. Toliko od mene, iskreno, iz nepristrane pozicije.
2016 10 06
Vi u osvetničkoj negativnoj možete objasniti da je osvetnička, a ako njoj ne ostavite neutralnu/negativnu time nećete upozoriti korisnice već samo suprotno, dajete joj krila da ponovi opet istu stvar.
2016 10 06
> NomadOrganic: > Čak se i događalo da takve silovatelje sa osvetničkim povratnim administrator bloka ,:) > Problem je što tebe boli tvoja negativna koju možeš lako diskreditirati, više nego što te izigrala. Još manje te zaboli za ostale krpcarke jer se ne zna uopće o kome je riječ. > Toliko od mene, iskreno, iz nepristrane pozicije. Da boljela me negativna jer je napisala grozne stvari o meni, a tako je stajalo 3 dana na profilu, jer adminka nije stigla iz opravdanih razloga obrisati (javila mi se naknadno, i ne krivim je jer je razlog opravdan,a i brisala ih je u početku), a u ta 3 dana nije bilo ni jednog upita, a kome sam ja poslala upit nije odgovarao. Tako da priznajem, meni je to bilo u užasno. I sve sam to već napisala i objasnila. A i vidi se ovdjd u nekom razgovoru ime profila te cure. Znači javno sam priznala šta se desilo, i nisam se mogla s njom boriti. Cure je neugodna, nepristojna i bahata, ali poslala je robu. Mislim da je ipak nešto naučila nakon tog natezanja sa mnom i da joj neće pasti na pamet to ponoviti. I sve to opet prolaziti. Ja sam popustila i točka. A kad vi budete u istoj situaciji javite se. Možete vi objasniti koliko god hoćete da je to oavetnička negativna, ali pitanje kakav dojam to ostavlja. I zadnje, da me je briga za druge krpičarke, ne bi se ovdje javno sramotila, obrisala bi temu i za nekoliko dana bi se sve zaboravilo. Ovo je samo ispričana situacija kako je meni bilo i da se vama ne desi isto. Barem sam toliko mogla ako sam zakazala na ostalom. I sada sam sve rekla i za mene je ovo iskreno i od srca kako mislim. Nadam se da barem to netko cijeni.
2016 10 06
Bila sam u sličnoj situaciji ali me negativna nakon moje neutralke nije nimalo boljela... Fino sam ju argumentirala, a što se kupnje i prodaje tiče nisam imala zastoja iako sam u tom trenu bila na mršavih 15-20 povratnih.
2016 10 06
> NomadOrganic: > Bila sam u sličnoj situaciji ali me negativna nakon moje neutralke nije nimalo boljela... Fino sam ju argumentirala, a što se kupnje i prodaje tiče nisam imala zastoja iako sam u tom trenu bila na mršavih 15-20 povratnih. Nismo svi isti. I nemamo svi iste stavove. I svatko napravi kako misli da je najbolje. Iako vaš profil ne potvrđuje to što govorite jer nemate niti jednu negativnu, a isto tako pregledala sam sve vaše povratne drugima, i isto tako ne vidim da ste nekom ostavili negativnu. Pa mi nije jasan vaš komentar da vas negativna nije boljela ni smetala. Svakako je nestala.
2016 10 06
Bila je riječ o neutralnoj s moje strane, a zbog mira u kući administrator je sve obrisao, po dogovoru, jer se nije mogla otarasiti Dr strane koja je bila izrazito neugodna, što je bilo ustvari smiješno, ima i čak i par tema na forumu ,:) Imaš pravo, nismo svi isti.
2016 10 07
1 2 ... 7 8 9