Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Stranica mi ne radi!

Da li jos netko ima istih problema: meni sve steka. ne radi mi otvaranje slika. kada hocu pregledati drugu ili ostale slike iz oglasa, nista se ne desi. ne radi mo gumb da oznacim omiljeni osim u pregledu artikala kada su svi zajedno. i jos par stvari. nemam addblock i ocitila sam povijest i kolacice.
2016 09 29
Ako Vam išta pomaže, meni jučer poslije 19h stranica nije uopće radila, jutros evo normalno sam se ulogirala bez brisanja kolačića ili povijesti o stranici.
2016 09 29
Ima...meni povremeno šteka- stisnem na neki oglas, otvorim ga, npr.ima 5 slika i nikako mi nece prikazati druge slike (kao da tipka ne radi), vidim male slike, a ne mogu vidjeti uvećano. Sinoć sam preko laptopa jedva stavila oglas, slike nikako da učita! A kad sam išla gledati profil drugih cura- skoro ni jednu sliku nisam vidjela- samo natpisi-ime i cijena, a slika robe 0! ,:(
2016 09 29
Ja ne mogu izmijeniti i dodati slike preko mobitela ( a sve slike su mi na mobu )... ,:(
2016 09 29
> AureliaSale: > Da li jos netko ima istih problema: meni sve steka. ne radi mi otvaranje slika. kada hocu pregledati drugu ili ostale slike iz oglasa, nista se ne desi. ne radi mo gumb da oznacim omiljeni osim u pregledu artikala kada su svi zajedno. i jos par stvari. nemam addblock i ocitila sam povijest i kolacice. Da, šteka, šteka, i to baš jako i danima! :s
2016 09 29
ni ja ne mogu ništa, niti staviti u omiljene, niti listati slike...ništa
2016 09 29
Da,i meni steka danima..uvijek sve radim preko moba i sve je bilo ok a jucer popodne i sinoc nisam mogla nista,evo jutros sve super radi..
2016 09 29
Za otvaranje slika, treba osvježiti stranicu. Ruka me boli od stiskanja miša! :@
2016 09 29
Isto sinoć jedno 3 sata nista jutros normalno
2016 09 29
> kanirpe: > Ja ne mogu izmijeniti i dodati slike preko mobitela ( a sve slike su mi na mobu )... > ,:( Možda nemate dovoljno slobodne memorije u mobitelu, meni je to problem 😣
2016 09 29
I meni šteka- ne vidim ničije slike... >:(
2016 09 29
Meni također ne radi, ne otvara slike... ]:(
2016 09 29
i meni se ne prikazuju slike, tek kad refresam svaki put onda se pojave, ali nije im to neka fora bas
2016 09 29
Ja također već skoro tjedan dana na laptopu ne mogu listati slike u oglasima. Otvorim oglas, vidim prvu sliku i dolje male ikonice ostalih, no ništa se ne događa niti klikom na strelicu za listanje niti na malu sliku. Ostalih problema nemam, upload slika i postavljanje oglasa mi rade normalno (izuzev editiranja oglasa - npr. ako slučajno stavim krivu veličinu i spremim oglas, ne mogu je promijeniti već moram brisati oglas i postavljati novi - no to nikada nije ni radilo). Browser je google chrome zadnja verzija. Brisanje historya i cookiesa ne pomaže. Preko moba (Safari) listam slike normalno. Prijavila sam to još prije nekoliko dana na onu temu za prijavu bugova/grešaka, ali nemam dojam da se ta tema baš doživljava. :D
2016 09 29
Ista priča i kod mene - vidi se samo prva slika iz oglasa i to uglavnom u mini formatu, ne mogu označiti omiljene, ne mogu poslati niti upit pa idem kroz kontakt i šaljem link artikla koji me zanima, ne učitavaju se slike kada želim staviti novi oglas. Izgleda da smo u novom krugu štekanja krpica - baš me zanima koliko mjeseci će ovaj put trebati da se sve vrati u normalu :')
2016 09 29
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija