Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

GALERIJA NAKITA - Doma tv ilitiga navalite ovce za sterling srebro sa ebay-a

curke drage ]:( dali je koja vidjela tu novu emisiju sa nakitom.. na domi.. od pol 9 do pol 10.. prodaju nakit po bolesnim pocetnim cijenama.. nisam na ebayu niti me zanima taj nakit ali pretpostavljam da se radi o sterling srebru .. ako ima koja da moze nac drito na ebay-u linkove.. jer sam se ja pogubila nemogu vjerovat sto gledam.. i ovu koja melje
2016 10 03
Ma da...i ja prije neki dan vidila! Sada će žene ovo još i naručivati.. Kao cijene sa 300 i kusur..pala na 100-tinjak kn..prilika kao nikada... Zamantalo mi se kad san vidila! Treba to prijaviti
2016 10 03
A vidila sam piše da je pozlaćeno pa sa 2000kn palo na 80kn.A što sve neće izmisliti da izmame ljudima novac ]:(
2016 10 03
:/
2016 10 03
Vjerujem da prodaja ne ide tako brzo, ali oni prikažu da ide i na taj način mame kupce stalno ponavljajući kako je ostalo još samo tri komada, još samo dva itd. :s
2016 10 03
> AniLina: > curke drage ]:( > dali je koja vidjela tu novu emisiju sa nakitom.. na domi.. od pol 9 do pol 10.. prodaju nakit po bolesnim pocetnim cijenama.. nisam na ebayu niti me zanima taj nakit ali pretpostavljam da se radi o sterling srebru .. ako ima koja da moze nac drito na ebay-u linkove.. jer sam se ja pogubila > nemogu vjerovat sto gledam.. i ovu koja melje Zar nije sterling srebro pravo 925 srebro, a ono s e baya posrebreno? Ili se u žargonu kaže za to posrebreno sterling? A cijene srebra u zlatarnama koma visoke, a da ideš založit 2-3 kn po gramu, pa tko tu koga???
2016 10 03
> Lunass: > Vjerujem da prodaja ne ide tako brzo, ali oni prikažu da ide i na taj način mame kupce stalno ponavljajući kako je ostalo još samo tri komada, još samo dva itd. > :s ok, to nam je svima jasno. i ne šokiraju me toliko takve emisije, nego ljudi koji te gluposti kupuju. pitala sam se stoput gdje ih, dovraga, pronalaze. i onda ovdje na forumu u jednoj temi pročitam da netko preporučuje "pesriđekt iz topšopa" i shvatim da su ljudi ovce na kojima se zbilja može dobro zaraditi ako ste osoba klimavog morala. međutoa, pitam se kako je tako nešto uopće legalno? valjda im je netko morao izdati dozvolu za prodaju, a taj netko nije provjerio porijeklo robe??? neam pojma.
2016 10 03
Uopće me to ne čudi... A što se tiče dozvola o prodaji... i među onima koji izdaju dozvole dovoljan je broj ovaca i osoba klimavog morala. Tako da... sve je moguće ]:(
2016 10 03
> Majalike: > > AniLina: > > curke drage ]:( > > dali je koja vidjela tu novu emisiju sa nakitom.. na domi.. od pol 9 do pol 10.. prodaju nakit po bolesnim pocetnim cijenama.. nisam na ebayu niti me zanima taj nakit ali pretpostavljam da se radi o sterling srebru .. ako ima koja da moze nac drito na ebay-u linkove.. jer sam se ja pogubila > > nemogu vjerovat sto gledam.. i ovu koja melje > Zar nije sterling srebro pravo 925 srebro, a ono s e baya posrebreno? > Ili se u žargonu kaže za to posrebreno sterling? > A cijene srebra u zlatarnama koma visoke, a da ideš založit 2-3 kn po gramu, pa tko tu koga??? ja iskreno nemam pojma.. imam doma 2 takva sterling srebro prstena.. imaju oznaku s925 .. to je ono kaj je ona čije se ime ne spominje prodavala kao pravo itd o tome.. žena koja mi ih je prodala je rekla da svi oni koji imaju oznaku s925, da je to kao sterling srebro.. a pravo srebro nemreš očekivat na ebayu jer je sav taj nakit sa njega.. te đinđe minđe nezz ako ste primjetili one sajle lančići kaj se namotavaju? ja jesam.. imaju pločicu sa tom oznakom ali nemaju baš žig.. i mnogi to prodaju pod srebro.. a nije.. itd ugl nisam toliko opućena pa sad nezz dali ima neka točna razlika između ssrebra i posrebrenog.. mislim u oznakama itd
2016 10 03
Je, te stvari s pločicom su posrebrene.. Ne znam čije se ime ne spominje -))) ali i ja,sam ovdje kupila naušnice pod srebro, došle posrebrene....-(( To nije čak niti legura sa manjim postotkom srebra već tko zna šta samo posrebreno..koma..a ne vrijedi apsolutno ništa. Inače obožavam srebro i ljuti me da je tako skupo, ono idem u zaksa i kad je 50/ recimo oni medaljoni, naušnice bogatije nemoš ispod 500-700 kn...a preću na zlato pa kad već kupujem da bar ima neku koliko toliku vrijednost..( samo da pribavim novce...haha)
2016 10 03
> Majalike: > Je, te stvari s pločicom su posrebrene.. Ne znam čije se ime ne spominje -))) ali i ja,sam ovdje kupila naušnice pod srebro, došle posrebrene....-(( > To nije čak niti legura sa manjim postotkom srebra već tko zna šta samo posrebreno..koma..a ne vrijedi apsolutno ništa. > Inače obožavam srebro i ljuti me da je tako skupo, ono idem u zaksa i kad je 50/ recimo oni medaljoni, naušnice bogatije nemoš ispod 500-700 kn...a preću na zlato pa kad već kupujem da bar ima neku koliko toliku vrijednost..( samo da pribavim novce...haha) a to je ona snežana,naišla sam na temu o njoj.zašto se njeno ime ne spominje?
2016 10 03
Aaa ne znam, nisam ja od nje kupila..iako znam da je tim srebrom dilala.. Ne znam zašto joj se ime ne spominje...možda jer je osjetljiva ko osoba, ne znam
2016 10 03
ma curkeeee ona je za mene ko voldemort .. znate harry potter :p za druge nezz :p vjerojatno vrag .. nisam imala kontakt al sam cula za nju i vidjela je na djelu.. i nezelite to dozivjeti niti citati... ergo nakita.. istina da... premda sam ovdje kupila srebrni privjesak i nausnice.. htjela i lancic ali nemam bas neki izbor.. ugl svi koji mi se svidaju ispadaju to s.srebro.. -.- imala par onih lancica na suze.. fake ofc imali taj privjesak sa zigom.. to kupi mirise ko ludo.. uzas nesto... bacila ih.. to nevrijedi ni 1 kn... a po fejsu prodaju kao swarovski ogrlice .. sa 600 kn na 99.. a zeneee pasu to kao travu.. ja kom i pobrala blok ,:)
2016 10 03
Problem je u tome što kinezi utiskuju žig 925 i na srebro i na posrebreno (u Kini očito nema kontrole i važno je samo prodati...) pa se na tržištu pojavljuje puno "kineskog" srebra. :-(. Nažalost, čak je i procjena kod zlatara često upitna jer je na površini metala srebrni sloj koji reagira na kemijske testove kao srebro. Možda je najsigurnije tražiti na nakitu još neki žig osim 925, jer se svaki majstor obično potpise na svoj rad inicijalima ili žigom radione. U Europi postoje propisi o žigosanju tako da ukoliko kupujete srebro iz npr. Italije ili Švedske nema bojazni :-)
2016 10 03
A ima i starog srebra, isto pravog, bez oznake je..fikigranski radovi. Imam ja nekoliko stvari, skupo sam ih platila , al nemaju žig iako jesu srebro
2016 10 03
1 2