Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

PayPal pomoć

Zna li netko kako se lova dobivena s ebatesa koja je na paypalu prebacuje na bankovni racun?
2016 10 04
Bolje nemoj, jer ti paypal uzme proviziju od 5$ kad prebacujes.. ja prebacivala 70kn, 40kn sjelo, a 30kn nikad vidjela. poslije sam saznala i skuzila kamo je "nestalo" mojih 30kn- na proviziju :s
2016 10 04
preko koje kartice imas paypal?
2016 10 04
Ne isplati se svako malo prebacivati sa paypala jer bez obzira na iznos uzmu 30kn :@ Bolje skupiti neki iznos (veći) pa onda prebaciti od jednom. Ne isplati se prebacivati manje iznose svako malo. Inače se na paypalu ode na Withdraw funds i novci se šalju na karticu/račun koji je prijavljen na paypalu.
2016 10 04
> Valentinee2: > Ne isplati se svako malo prebacivati sa paypala jer bez obzira na iznos uzmu 30kn :@ Bolje skupiti neki iznos (veći) pa onda prebaciti od jednom. Ne isplati se prebacivati manje iznose svako malo. > Inače se na paypalu ode na Withdraw funds i novci se šalju na karticu/račun koji je prijavljen na paypalu. A mogu li se novci ostaviti na paypalu pa koristiti za kupovinu?Imam paypal ,ali taj ebates mi je zanimljiv. Ja imama visa devizni u pbz
2016 10 04
meni ih je uvijek izravno vracalo na karticu..
2016 10 04
Sve sto legne na paypal balance se moze trositi, automatski prvo skida to pri iducoj kupnji..ako je iznos veci od stanja na balanceu ostatak skine sa racuna -kartice. I tad paypal nista ne uzima sebi. Najbolje ostaviti tamo i potrositi pri kupnji. Ako je iznos manji od stanja na balanceu skine koliko je potrebno, a "visak" ostaje opet na balanceu za iducu.
2016 10 04
Preko ebatesa nikada nisu veliki iznosi i kroz 2-3 kupnje na ebayu ili slicno se brzo potrosi, a ovako ostanes bez pola para ako ne i više Sonja je sve lijepo objasnila i tako najviše iskoristis :)
2016 10 04
Hvala vam curke :")
2016 10 10