Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dobro došle zamjene.!

ima li koja dobra dušica za zamjenu,inbox mi je vec prazan mjesecima a htjela se bi jako mjenjati javite se
2016 10 05
evo ja sam ti bila pogledala profil i moram reći da uvijek čitam povratne pogotovo ako vidim palac dolje tj. negativne, s obzirom kakve su, mislim da to jako odbija cure za suradnju. To je moje mišljenje, ali vjerujem da će se složiti sa mnom cure. ,:(
2016 10 05
A dajte malo stavite bolje slike.Sve su (većina) od 3/2015 godine.Većina cura gleda i kad su postavljene slike,a još k tome i par negativnih,pa neutralne...
2016 10 05
Ja ne vjerujem da je stara 300 godina.... I da imam tako nešto staro i nešto što se prenosi s generacije na generaciju ne bi prodavala sigurno.... Ako su drugi prenosili s jednih na druge i čuvali zašto to tek tako prodati za 80 kn? Mislim to mi je baš žalosno..... Ali dobro valjda ti znaš najbolje :D
2016 10 05
Ne ide ti jer te ekipa zapamtila kad si neumorno klistirala forum otvaranjem zabranjenih tema. A cita ti narod i povratne. Prosto ko pasulj.
2016 10 05
> cipelitza: > Ne ide ti jer te ekipa zapamtila kad si neumorno klistirala forum otvaranjem zabranjenih tema. A cita ti narod i povratne. Prosto ko pasulj. uvijek se nasmijem do suza na vaše komentare :') :') :')
2016 10 05
> boingboing: > Ja ne vjerujem da je stara 300 godina.... > I da imam tako nešto staro i nešto što se prenosi s generacije na generaciju ne bi prodavala sigurno.... Ako su drugi prenosili s jednih na druge i čuvali zašto to tek tako prodati za 80 kn? Mislim to mi je baš žalosno..... Ali dobro valjda ti znaš najbolje :D ma kakvih 300 godina, daj me naj me. tako nešto bi bilo u muzeju, a ne prodavano za 80 kuna ili mjenjano za neke krpe. evo, ja se inače mijenjam, ali neki takav bs će me odmah odbiti kao lopticu hopsicu. milim, onak. povratne da i ne spominjem.
2016 10 05
kod mene za određene stvari zamjene, a za ostale si same složite lot i predložite cijenu. sve dam samo da se riješim!!
2016 10 08
Javite se slobodno ako si pronadete sta :D
2016 10 10