Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trebam vase misljenje

Imam pitanje,znaci dogovorim zamijenu sa curom u utorak,sve pet, ja posaljem u srijedu paket i posaljem njoj sliku potvrde da si moze pratiti posiljku i pitam ju za njezinu potvrdu da bi ona meni napisala da ona tek u petak salje iako nije bio takav dogovor,i dobro,ja joj napisem da je trebala to odmah mi reci ali ok. Na to mi se ispricava kako joj je guzva na faksu itd. I da sigurno salje u petak. Medjutim ja joj jucer posaljem poruku da mi javi kad joj stigne paket i ona mi nije nista odgovorila iako bi bilo za ocekivati da mi napise bilo sta i uz to bio je petak. Jutros vidim na mrezi je i pitam jel poslala i opet nista. Pa me zanima jel vrijeme za uzbunu? Inace cura ima 72 pozitivne povratne i nisam ocekivala da ce biti problema ali pocinjem se brinuti zbog svega :(
2016 10 08
Takvo neodgovorno ponašanje je učestalo ovdje,.ne razumijem zasto be kazu odmah kasnit cu sa slanjem dali je to ok,..vjerujem da ce poslati ali je svejedno neodgovorno
2016 10 08
> Sanja8888: > Takvo neodgovorno ponašanje je učestalo ovdje,.ne razumijem zasto be kazu odmah kasnit cu sa slanjem dali je to ok,..vjerujem da ce poslati ali je svejedno neodgovorno Ja sam ocekivala urednu suradnju zbog povratnih, moj paket joj je stigao jos u cetvrtak a ona se meni ne udostoji ni odgovoriti na poruku :(
2016 10 08
Počekaj još malo pa ćeš vidit..
2016 10 08
Napisi joj da ćeš joj ostaviti negativnu i odmah ce se javiti.
2016 10 08
Jako je iritantno kad s nekim dogovoris suradnju i onda ga moras vuci za rukav :s
2016 10 08
> nadadamic10: > Jako je iritantno kad s nekim dogovoris suradnju i onda ga moras vuci za rukav :s Da... Ja se sad moram prijetiti s negativnom da bi se postovala suradnja, pretuzna sam jer sam mislila da ce dobro sve proci :(
2016 10 08
Zbog takvih stvari vise nisam za zamjene, nažalost..
2016 10 08
teški bezobrazluk .. :@
2016 10 08
> Majalike: > Počekaj još malo pa ćeš vidit.. Nema šta čekati. Ako se netko sjeća ja sam čekala bluzu 11 dana i nisam znala ni kako ni kada je poslala. Onda natezanje, slanje upita jesi poslala. Ispadaš kao luđakinja šta toliko pitaš i šalješ poruke, a ustvari nije sramota da pitaš ono šta je tvoje pravo. Preporučam da kao šta je meni jedna cura ovdje napisala, samo negativna probudi takve i samo ovakva tema na forumu uz prijetnju objave podataka, pa joj pošalji link. Naravno da svi zapnemo, i budemo u gužvi, i ja sam neki dan zaboravila uzeti čizme za jednu curu sa sobom, ostale su mi slučajno doma, ali nije mi palo na pamet da joj to ne javim. Curi sam napisala situaciju, i još je ona meni rekla da se ne sekiram. Znači, ako si prijavljen i ne odgovoriš, onda je to krajnje bezobrazno. I ima potpuno pravo da tako reagira. Eto tako...pa vi napravite šta želite. Ili dajte joj rok da u ponedjeljak javi šifru paketa, bez objašnjenja šta ćete vi poduzeti. A onda djelujte s negativnom...
2016 10 08
To nije bas ljepo,ali sve je cesce to tu,pricekaj malo pa ces vidjet ☺
2016 10 09
Na ovim krpicama više nema reda uopće, korisnice su si počele previše dopuštati :s
2016 10 09
Istina da nema reda ali ocekujes od prodavacice koja ima 72 uspjesne suradnje da je uredna i odgovorna a ne ovako ...
2016 10 09
nazalost povratne su guske u magli.. one nisu mjerilo .. jedino smjernica za suradnje.. opet trazite odg i zaprijetite neg.. dali imate medusobno svoje brojeve mobitela( mislim ako ste razmjenile podatke za slanje tiskom)? ako da nema isprike za neodg.. ovo prelazi u bezobrazluk i neodgovornost! sto god da je posrijedi mora se postivati dog ili barem javit, ispricat .. ali kontakt mora biti ovako je to vi i zid
2016 10 09